Esra Erol'da Vehbi Kartal kimdir? Tuğba Kartal İhsan'a kaçtı!

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Esra Erol'da yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan Esra Erol'un 14 Aralık 2021 Salı günündeki ilk konuğu Vehbi oldu. Eşinin sosyal medyadan tanıştığı İhsan ile kaçtığını söyledi. Kendisinden yardım isteyen misafirine umut elini uzatan başarılı sunucu dosyayı açtı. Esra Erol'da Vehbi Kartal kimdir? Eşi Tuğba Kartal hakkındaki bilgiler haberimizde yer alıyor.

TV 14.12.2021, 16:21 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Vehbi Kartal kimdir? Tuğba Kartal İhsan'a kaçtı!

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Esra Erol'da yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan Esra Erol'un 14 Aralık 2021 Salı günündeki ilk konuğu Vehbi oldu. Eşinin sosyal medyadan tanıştığı İhsan ile kaçtığını söyledi. Kendisinden yardım isteyen misafirine umut elini uzatan başarılı sunucu dosyayı açtı. Esra Erol'da Vehbi Kartal kimdir? Eşi Tuğba Kartal hakkındaki bilgiler haberimizde yer alıyor.Esra Erol'da Vehbi Kartal ve Tuğba Kartal kimdir?


Bugün yayınlanan Esra Erol'da programına katılan Vehbi Bey, işe gittikten sonra kendisine mesaj geldiğini ve eşinin "Her şey bitti. Herkes kendi yoluna" yazdığını söyledi. 3 çocuğunu alan ve sonrasında küçük evladını alan Tuğba Hanım'ın sosyal medyadan tanıştığı İhsan'ın yanına kaçtığını öne sürdü. Yanında altınları da götürdüğünü ifade etti. Daha önce de evden kaçtığını anlattı.


esra erol'da vehbi tuğba kartal

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?