Esra Erol'da 12 Ocak 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleriyle Türkiye'nin gündemini sarsan ve her dosyasıyla da çok konuşulan Esra Erol'da bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda ele alınacak dosyalar, ağırlanacak konuklar ve konuşacak tanıklık olayların çözülmesi konusunda belirleyici bir rol üstlenecek. Hafta içi günlerinde ana haber bültenine kadar ATV'nin reyting kozu olarak da mücadele eden yapım en çok izlenenler listesinde zirveye oynuyor. Esra Erol'da 12 Ocak 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 12.01.2021, 07:07 14.01.2021, 07:36 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 12 Ocak Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Selçuk’un 27 yaşındaki karısı Damla, üç çocuğunu da bırakıp internet oyununda tanıştığı 20 yaşındaki Bahattin Arpaçayır’a kaçtı! Ceylan’ın en büyük hayali ne? Ceylan’ın en büyük hayali canlı yayında gerçek olacak! Gülden ailesine rest çekti, evli olan sevgilisi Onur’un annesi Ayfer’in yanına kaçtı! Gülden stüdyoya geldi ve ailesiyle yüzleşti! Gülden’in son kararı ne olacak? Anne-babasının yanına mı dönecek? Yoksa evli olan sevgilisi Onur’un annesi Ayfer Hanım’ın yanına mı dönecek? Babası diye bildiği Hüseyin Türkmen’le DNA testi yaptırmak isteyen Furkan’ın gözyaşı dinecek mi? Hafta sonu neler yaşandı! Furkan’ı reddeden Hüseyin Türkmen’in son cevabı herkesi şoke edecek? 17 yıldır evladını arıyor! Bebeğini bakıcıya bıraktı, bebeğin bakıcısı Sevcan ve Ayfer’in sevgilisi çocuğu para karşılığı sattı! Berfenur, sınava gidiyorum diye evden çıktı. Kendisinden 32 yaş büyük adamla evlendi! İyi seyirler dileriz.Esra Erol 12 Ocak Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 12 Ocak Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?