Esra Erol'da 13 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Esra Erol'da yepyeni bir haftasına daha başlıyor. Yeni sezonda yoluna emin adımlarla devam eden başarılı sunucu Esra Erol bir kez daha işlediği konuları çözüme kavuşturmak adına elinden gelenin en iyisini yapacak. Canlı yayını izlemek ve olaylara tanıklık etmek isteyen seyirciler de programın bilgilerini öğrenmek adına sorgulamalarda bulunuyor. Esra Erol'da 13 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 13.09.2021, 14:02 14.09.2021, 14:07 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 13 Eylül Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 13 Eylül Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, 37 yaşındaki Elif Yörük’ün Mersin’den biyolojik ailesini aramak için geldiğini söyledikten sonra Elif Hanım stüdyomuza geldi ve ağladı. Elif Hanım, evli olmadığını, boşandığını, 16 yaşında bir kızı olduğunu, kendisinden bir yaş büyük abisi olduğunu, geçmişte evlat edinildiğini dile getirdi. Elif Hanım yıllardır evlatlık olduğunu bildiğini ama kendisini büyüten aileyi üzmemek için öz ailesini arayamadığını, köklerini hep merak ettiğini, 5 yaşında abisi Volkan (Paşa) ile evlat edinildiğini belirtti.Esra Erol, 26 Temmuz tarihinde 19 yaşındaki Kadriye Rüveyda Pürenli’nin korona korkusundan evden bile çıkmazken evi terk ettiği bilgisini verdi. Kadriye’nin babası Veysel Pürenli kızının “Ben ayaklarımın üzerinde duracağım” dediğini, kızının nerede olduğunu bilmediğini, imam hatip bitirdiğini ve üniversite sınavlarına hazırlandığını dile getirdi.Esra Erol, Kadriye’nin bulunduğunu açıklayarak yerini yurdunu bulduğunu söyledi, Hülya Hanım kızının kötülüğünü istemediğini söyleyerek ağladı, Veysel Bey de kızına birilerinin senet imzalattığını duyduğunu, bunları ödeyeceğini belirtti.Esra Erol, Zafer Bey’in barışmak için geldiğin ama ayrıldığını söyleyerek çiftin bugün Küçükçekmece aile mahkemesinde anlaşmalı olarak boşandığını açıkladı. Zafer Bey, 60 gündür annesinden emdiği sütün burnundan geldiğini, 16 gündür burada olduğunu, 60 gün içerisinde 30 defa eşinin köyüne gittiğini, en kızdığı şeyin o mesajlara ve aramalara dönülmemiş olmasını dile getirdi. Zafer Bey, bittiğini söyleyip “The End” dedi. Yasemin Hanım, kendisinin eşinden boşandığını, annesinin olmadığını, neden annesine laf söylendiğini sorguladı. Zafer Bey, Yasemin Hanım ile helalleşti ve eşinin hakkını ödeyemeyeceğini sözlerine ekledi ve sarıldılar.Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 13 Eylül Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 13 Eylül Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner162
banner147
banner163
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?