Esra Erol'da 15 Aralık Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV ekranlarında yayınlandığı bölümlerle izleyenleri televizyon başına kilitleyen Esra Erol'da programında yeni bir gün başlıyor. Başarılı sunucu Esra Erol'un sunumuyla ülke gündemine oturan canlı yayınlara bir yenisi daha dün eklenmiş ve 47 yıllık eşinden sosyal medya fenomeni olmak için ayrılan Muzaffer Döner herkesi şaşkına çevirmişti. Bugün de dosyanın işlenmeye devam edilmesi bekleniyor. Esra Erol'da 15 Aralık Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde.

TV 15.12.2021, 15:13 15.12.2021, 15:30 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 15 Aralık Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Esra Erol'da yepyeni bir günde daha olayların üzerine gitmeyi sürdürüyor. Birbirinden çaarpıcı konularıyla ülke gündemine taşıdığı dosyalar olay haline gelen ve ses getiren başarılı program yine ilgiyle seyrediklecek. Esra Erol da ekibiyle birlikte elinden geleni yaparak en iyi haberleri vermek istiyor. Esra Erol'da 15 Aralık Çarşamba ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler yaşandı?

Vehbi Bey, Yozgat'tan geldiğini, 10 yıldır Tuğba Hanım ile evli olduğunu, 8, 7 ve 4 yaşında 3 çocuğu olduğunu, 26 Kasım tarihinde eşinin bir mesaj attığını, "Ben evden ayrıldım, çocuklar okulda, küçük benimle. Herkes kendi yoluna" dediğini, eşine telefon açtığını ama açmadığını, kapıya gittiğini kapının yarım açık olduğunu anlattı. Esra Erol, Semanur Hanım'a küçük çocuğu getirdiği için teşekkür etti. Telat Bey çocuğuna kavuştu ve sarılırken gözyaşlarına boğuldu. Semanur Hanım da ağladı ve kendisinin de oğlunu özlediğini, o sebeple ağladığını dile getirdi. Esra Erol, 26 yaşındaki Yaşar Pıstıl'ın iki çocuğu olduğunu, 2 buçuk yıl önce 2 çocuğunu ve kocasını terk ettiğini, Yaşar Hanım'ın Erhan Onur isimli kişi ile tanışıp kocası Güray Bey'i bırakıp kaçıp gittiğini söyledi. Beytullah Bey, kayınvalidesi yüzünden yuvasının yıkıldığını, kayınvalidesine her şeyi anlatmış olduğunu, kendi işini durumunu anlattığını, kayınvalidesinin ilk başta kabul ettiğini, sonra eşi bir buçuk aylık hamileyken kayınvalidesinin eşine "Çocuğu aldır yanıma gel" dediğini söyledi, Meral Hanım kabul etti. Muzaffer Bey yayına katılarak herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. Muzaffer Bey, eşinin insanı çileden çıkaracağını, psikolog ilaçları içtireceğini dile getirdi. Esra Erol, eğer Muzaffer Bey boşanmak istiyorsa gelmesini istedi.Esra Erol 15 Aralık Çarşamba izle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?