Esra Erol'da 17 Aralık Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV ekranlarının rekortmen programı Esra Erol'da yepyeni bir haftası daha tamamlanıyor. Gündeme oturan dosyaları, çarpıcı konuları, ezber bozan konukları ve çözüme kavuşturduğu olayları ile adından söz ettirmeyi sürdüren başarılı sunucu Esra Erol'da bugün de ilgiyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Esra Erol'da 17 Aralık Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde.

TV 17.12.2021, 15:46 20.12.2021, 15:17 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 17 Aralık Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki

ATV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Esra Erol'da yepyeni bir günde daha olayların üzerine gitmeyi sürdürüyor. Birbirinden çaarpıcı konularıyla ülke gündemine taşıdığı dosyalar olay haline gelen ve ses getiren başarılı program yine ilgiyle seyrediklecek. Esra Erol da ekibiyle birlikte elinden geleni yaparak en iyi haberleri vermek istiyor. Esra Erol'da 17 Aralık Cuma ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz canlı izle linki haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler yaşandı?

Sevim Hanım ve yenge Sevcan Hanım stüdyoya geldi. Esra Erol, Avukat Hülya Kuran'ın eşinin abisinin vefat ettiğini söyleyerek baş sağlığı diledi. Esra Erol, Sevim Hanım'ın başvurduğunu ama hakkını Sevcan Hanım'ın savunduğunu söylerken Sevcan Hanım, Sevim Hanım'ın okuma yazması olmadığını, destek olduğunu dile getirdi. Esra Erol, 18 yaşındaki Nurcan'ın 22 gündür kayıp olduğunu, annesi Zöhre Hanım'ın stüdyoda olduğu bilgisin verdi. Beytullah Bey stüdyoya geldi ve eşi için geldiğini, annesini seçecekse onunla gitmesini, kendisi ile gelecekse gelmesini dile getirince Meral Hanım eşinin zaten geleceğini bildiğini iddia etti. Beytullah Bey, eşinin karnındaki çocuk ve evdeki çocuk için istediğini, eşinin bir suçu olmadığını, hep kayınvalidesinin suçu olduğunu söyledi. Muzaffer Bey, İstanbul'daki Hatice baldızının bağlanmasını, kızı Nurhayat'ın bağlanmasını isteyince Songül Hanım onun da eşinin zihniyetinde olduğunu belirtti. Eşine ihanet etmediğinden söz eden Muzaffer Bey, eşinin kendisini rezil ettiğini, eşinden boşanmak istediğini, belirtip boşanma dilekçesini gösterdi, pazartesi günü dava açtığını söyledi.Esra Erol 17 Aralık Cuma izle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü


esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?