Esra Erol'da 2 Mart Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok izlenen reality programlarından biri olan Esra Erol'da bugün de izleyicilerin karşısına çıkıyor. İşlediği konular, çözüme kavuşturduğu olaylar, bir araya getirdiği aileler ve sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren başarılı sunucu Esra Erol ve ekibi yine tüm gücü ile çalışacak. Seyirciler de bu anlara tanıklık etmek adına ekran karşısında olmak istiyor.Esra Erol'da 2 Mart Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 02.03.2021, 07:40 03.03.2021, 07:40 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 2 Mart Salı günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar... Esra Erol'da 2 Mart 2021 Salı ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Şennur Hanım Kocası Latif Yancilek ile canlı yayında yüzleşti. Şennur Hanım’ın başını açtığı gözlemlendi. Başına gelen birçok farklı olay olduğu ve kendisini tam olarak ifade edemediğini söyledi. Kezban adındaki kadını sadece 5 dakika gördüğünü iddia etti. O dönem Ankara’da yatalak bir hasta baktığını ve kendisini ailenin gelip tuttuğunu ifade etti. Hastanede yatılı kaldığını hatta o hastanede Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın geldiğini aşısını olduğunu kendisi de orada olduğunu şahitleri olduğunu söyledi. Şennur evde birikmiş paraları olduğunu o parayı Rahime Çivi denen bir kadın aracılığıyla Metin denen adama kaptırdıklarını 50.000 TL para verdiklerini araya başka bir kadın girdiğini bahsi geçen kadının çok zengin olduğunu söylediklerini anlattı. Şennur Hanım boşanmak istemediğini ayrılmak için evlenmediğini söyledi.  Okan Gölbaşı eşinin oğlunuda alıp akrabasıyla kaçtığını söyledi. Özlem Hanım, çocuğunun çok iyi olduğunu ve Okan Bey’den daha iyi bakıldığını söyledi. Okan Bey eşine kendisinden 1.500 TL alıp bir çocuk aldırdığını açıkladı. Özlem Hanım bunun 1,5-2 yıl önce çocuk aldırdığını bundan eşi Okan’ın da haberi olduğunu iddia etti. 17.29 Yayın sessize alındı. Okan Bey bağırarak boşanmak istediğini çocuğunu almak istediğini söyledi. Avukat Hülya Kuran Okan Bey’e sakin olun uyarısında bulundu. Okan Bey eşinin söylediğini her şeyin yalan olduğunu eşine her şeyi yaptığını ona en iyi telefon aldığını herkesin bağlanıp şahitlik edeceğini maddi manevi davası açacağını söyledi. Zeynep mutlu olduğunu keyfinin yerinde olduğunu yayından sonra yaşadıklarını düşündüğünü söyledi. Zeynep Aysel ve eşinin iyi insanlar olmadığını anladığını kendisine bir zararları olmadığını ama başkalarına zarar verdiğini açıkladı. Bu yaşananları onların evinde yaşarken sorgulamadığını söyledi. Aysel Hanım Halil’in elinde çok kız olduğunu bu kızları çalıştırdığını 3 tane evi olduğunu birini oğluna kiraladığını, Halil’in elinde kendisine gösterdiği kızların hepsinin Türk olduğunu kendisinin iyice iftiralarla çamur atıldığını ifade etti. Halil ile aynı olmadığını söyleyerek yayını terk etmek istediğini söyledi. 
Esra Erol 2 Mart Salı Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 2 Mart Salı

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.


5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?