Esra Erol'da 25 Kasım Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Türkiye'nin en çok sevilen programlarından biri olmaya devam eden ve her anıyla izleyenleri ekran başına kilitleyen Esra Erol'da yepyeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli konuları Türkiye gündemine taşıyan programda yaşanılacaklar da merak konusu. Esra Erol'da 25 Kasım Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle alternatifleri haberimizde yerini alıyor.

TV 25.11.2021, 15:31 25.11.2021, 16:10 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 25 Kasım Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 25 Kasım Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Esra Erol, Satı Hanım'ın Denizli'den geldiği bilgisini vererek Satı Hanım'ın evlendiği kişinin Satı Hanım'ı sahte gelin olmakla suçladığını belirtti. Satı Hanım, eski eşinden 2019 yılında boşandığını, 2 erkek çocuğu olduğunu, çocuklarının şu an "Annem kendisini 50.000 TL'ye sattı" dediklerini ve kendisi ile konuşmadığını söyledi. Duran Bey, eşi Sevda Hanım için başvurduğunu, 7 Kasım'da eşinin Çorum'dan gece 12'de çocuğunun birini aldığını, 3 yaşındaki kızı ile evi terk ettiğini, 5 çocuğu olduğunu söyledi. Sevda Hanım, Hasan Bey ile beraber olduğunu, baskı ile tutulmadığını iddia edince Satılmış Bey, yalan olduğunu, daha dün akşam kardeşinin eşine seni seviyorum yazdığını, 5 yaşındaki yeğeninin okula bile gidemediğini vurguladı. Gülcan Hanım, 16 Eylül tarihinde oğlan çocuğunu yanında götürecekken oğlunun ben babamla kalmak istiyorum dediğini, o sebeple alamadığını, kızını aldığını, Aydoğan Bey'in falan olmadığını savundu. Halil Bey, eşinin Aydoğan Beylerle kaldığını gördüğünü yineleyince Avukat Hülya Hanım da neden Turgutlu'ya gittiniz, Aydoğan Bey'in orada yaşaması tesadüf mü diye sordu. Yeşim Hanım, dün Abdülkadir Bey'in ben televizyondan tanıştım dediğini hatırlatıp kendisi ile yanlış bir telefon numarası dolayısı ile tanıştıklarını, 15 gün telefonda konuştuklarını, sevgili olma durumu olmadığını, kuruyemişçi dükkanı da açmayı düşünmediklerini, aktar açmayı planladıklarını söyledi. Yeşim Hanım şu an zaten tek yaşadığını, Abdülkadir Bey'in kendisine duygusal yaklaştığını ama alacak verecek mevzusunun sadece ticari amaçlı olduğunu söyledi. Hiçbir zaman Kadir Bey'e ödemem demediğini belirtti. Hepsi ve daha fazlası Esra Erol'da programında.Esra Erol 25 Kasım Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 25 Kasım Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?