Esra Erol'da 4 Ocak 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV ekranlarında öğle sonrasını akşam saatlerine bağlayan Esra Erol'da yeni bir haftasına daha başlıyor. Cuma günü yayınlanan bölümüyle yeni yılın ilk yayınını yapan başarılı sunucu Esra Erol, bugün de ekibiyle birlikte mesaisini sürdürecek. Esra Erol'da 4 Ocak 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 04.01.2021, 07:35 11.01.2021, 07:38 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da 4 Ocak 2021 Pazartesi ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 4 Ocak Pazartesi günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Canlı yayında muhteşem bir evlilik teklifi! Erdi ve Ayfer 2 çocuk ve 10 yıl  sonra nikah masasına oturacaklar! Ahmet amcanın kayıp olan Kızı Fulya Fazilet’i Esra Erol buldu! Fulya, dün yayınımıza bağlandı ve babasıyla görüşmek istemediğini söyledi! Fulya babasına neden öfkeli? Fulya’nın halası Güliz neden Fulya’yı günlerce evinde sakladı? Neden Fulya’nın babasına haber vermedi? Ahmet amca, kardeşi Güliz ile karşı karşıya gelecek mi? Resmi nikâhlı eşi Zafer dünyaya gelen bebeği reddetti! Bebeği için DNA testi isteyen Ceylan isyan etti! Ceylan kocası Zafer’le karşı karşıya gelecek mi? Sokaklarda büyüyen bir adam! 30 yaşındaki Göksel’in tek isteği hiç görmediği annesi Gül Toksöz’ü bulmaktı ve bir mucize gerçek oldu! Esra Erol, Göksel’in annesini buldu! Göksel’in annesi Gül stüdyoya gelecek mi? Ayhan Hanım’ın gelini Mina 3,5 yaşındaki kızı Selin’i alıp ortadan kayboldu! 7 Aralık’tan beri kayıp olan 21 yaşındaki Derya Çürük, çocuğunu evde bırakıp 100 bin liralık altınla kayıplara karıştı!  İyi seyirler dileriz.Esra Erol 4 Ocak Pazartesi Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 4 Ocak Pazartesi

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?