Esra Erol'da 7 Ocak 2021 Perşembe ATV Canlı İzle | Fulya Fazilet Kanat olayı ne?

Esra Erol'da 7 Ocak 2021 Perşembe ATV canlı yayın izle seçenekleri ile karşınızdayız. Birbirinden önemli konuları ve konuklarıyla bir kez daha izleyicilerin karşısına çıkacak olan programda yine milyonlar ekran karşısına kilitlenecek. Fulya Fazilet Kanat olayının işlenmeye devam edileceği günde neler yaşanacağı merak konusu. Esra Erol'da 7 Ocak 2021 Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 07.01.2021, 07:36 07.01.2021, 07:48 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 7 Ocak Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da bugün; Fulya Fazilet ve Ahmet amca barışacaklar mı? Baba-kız karşı karşıya geldi! DNA testi sonucu ne çıkacak? Zafer, dünyaya gelen bebeği reddetti! Ceylan DNA testi istedi! 10 Haziran dünyaya gelen kız çocuğun babası kim? Ceylan’ın 2 yaşındaki kızının babası Zafer mi? Muhammet ve karısı Zeynep karşı karşıya gelecek mi? Muhammet Bey’in karısı Zeynep 4 yaşındaki kızını da alıp hastaneye gidiyorum diye evden çıkarak ortadan kayboldu! Karısı Zeynep’in sosyal medyadaki videolarıyla hayatının şokunu yaşadı!  Mehmet Apalak, 22 yıl önce 4 aylık bebeği Gaziantep’te çocuk esirgeme kurumunun yanındaki bir apartmanın önüne bıraktığını itiraf etti!  Derya Çürük nerede? En son İstanbul/ Sultanbeyli’de görülen 21 yaşındaki Derya evdeki altınları alıp ortadan kayboldu! 21 yaşındaki kızı internette tanıştığı Onur Durtaş’ın yanına gitti! Kızının Onur Durtaş ve annesi Ayfer tarafından zorla tutulduğunu iddia eden bir anne ve babanın feryadı! İyi seyirler dileriz.Esra Erol 7 Ocak Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.


 

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 7 Ocak Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sinema Filmi 2010

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?