Esra Erol'da 9 Eylül Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle

ATV'de yayınlanan bölümleri ile gündemden düşmeyen Esra Erol'da yepyeni bir günde daha seyircilerinin karşısına çıkıyor. Birbirinden çarpıcı dosyaları ele alan ve çözüme kavuşturmaya çalışan güzel sunucu Esra Erol ekibiyle birlikte yine adından söz ettirecek. Yine dopdolu bir gün daha seyircilerle buluşacak. Her anı yeni gelişmelere açık programı sakın kaçırmayın. Esra Erol'da 9 Eylül Perşembe ATV canlı yayın, Youtube, tekrar ve kesintisiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 09.09.2021, 13:47 09.09.2021, 16:00 Burak ZİHNİ

Yıllardır televizyon ekranlarında izleyenlerin en çok güvendiği isimlerden biri olmayı başaran Esra Erol 9 Eylül Perşembe günü de yine karşınızda. ATV'nin Müge Anlı'dan sonra ikindi kuşağında yer verdiği reality programını sunan Esra Erol, ekibiyle birlikte yine görev başında. Kayıpları bulmak, aileleri bir araya getirmek ve suçlular için gerekeni yapmak adına yine yerini alacak olan güzel sunucu için binler televizyon karşısına kilitlenecek. Akıl almaz iddialar, kan donduran suçlamalar...Son bölümde Esra Erol’da neler yaşandı? Cumali Bey kendisinin çok fedakar bir baba olduğunu söyleyip kendisine iftira atanlara beddua etti. Ferdane Hanım asla kızına şiddet uygulamadığını iddia ederken Cumali Bey kızını ehliyete bile yazdırdığını, sen araba kullan ben bisiklet kullanırım dediğini söyledi. Cumali Bey, kızının kendilerine yaşattıklarından sonra çok kilo verdiğini belirtip kendisinin sorulmasını, çok iyi bir baba olduğunu savundu. Ferdane Hanım, Ayşe Hanım’a beddua etti. Esra Erol, Furkan Bey’in babası ile alakalı olumsuz konuştuğunu söylerken Furkan Bey 26 yaşında olduğunu, daha babasının suratını yeni gördüğünü, babasının kendisi daha 3 yaşındayken kendisini bıraktığını, annesinin babasından çok şiddet gördüğünü, şu anda dedesi ile yaşadığını dile getirdi. Furkan Bey, babasının 3 evlilik yaptığını, annesinin öz olarak 2 kardeşi olduğunu, 5 tane de diğerlerinden olduğunu belirtip babasının kendisini hiç aramadığını, evlendiğini, çocuğu bile olduğunu ama babasının hiç arayıp sormadığını savundu. Babasının hiç zengin olmadığını ifade etti. Ayşe Hanım, Zülalnur’un 21 yaşında olduğunu, zorla tutmadığını, kendi yanında çalıştığını dile getirdi. Esra Erol, ailenin de söylediği üzere kadınların farklı bir yöne çekilme ihtimalini sordu. Ayşe Hanım, işletmeci olduğunu, Ateşoğlu Bey’in de şef olduğunu, 4-5 senedir beraber çalıştıklarını belirtti. Esra Erol, Emine Hanım’ın küfür etmesine sinirlendi ve insanların sakin olması için konuşma yaptı. Raziye Hanım, Esra Erol’un sorusu üzerine oğlunu ve Elif’i kimin sakladığını bilmediğini, oğlunun giderken 600 TL’si olduğunu, ne yiyip içtiklerini bilmediğini belirtti. Raziye Hanım kayıp başvurusu yapmadığını söyledikten sonra Elif ve oğlunun birlikte olmasını istediğini ama böyle olmayacağını vurguladı. Ayşe Hanım, 15 gün Zafer Bey’in evinde kaldığını, diğer damadının da eve gelmek istediğini, diğer damadın Yasemin Hanım’ı arayıp geleceğiz dediğini, Zafer Bey’in de “Seni aradılar, beni aramadılar” dediğini ve alkol alıp eve geldiğini iddia etti. Ayşe Hanım köyden bir şeyler getirdiğini, Zafer Bey’in o eşyaların hepsini kapıdan dışarı attığını belirtti. Yasemin Hanım, bunu yapmanın resmen annesini evden kovmak olduğunu vurguladı. Zafer Bey, eve gelenlerin hepsini karşısına dizdiğini, kayınçosuna “Bir kere beni aramadın” dediğini, gelinin de ben bir dakika bile duramam dediğini, kendisinin de sizi zorla tutmuyorum dediğini anlattı. Esra Erol 9 Eylül Perşembe Youtube İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Esra Erol, tüm olayları ele almayı sürdürüyor. ATV'de yayınlanan programı izleyiciler tekrar izlemek istiyor. Gözden kaçan noktaları incelemek, bilgi sahibi olunan konularda ihbar hattına akış sağlamak isteyenler Esra Erol'da Youtube izle seçeneği ile programı seyrediyor. ATV Youtube kanalı ve Esra Erol'da Youtube kanalı üzerinden yayınları seyredebilirsiniz.

esra erol öykü kimdir
 

esra erol öykü

esra erol'da gamze erdem

esra erol'da avukat hülya kuran

Esra Erol Tekrar İzle - 9 Eylül Perşembe

İşte, okulda veya dışarda olan izleyiciler için Esra Erol'da programını tekrar izleme seçeneği de mevcut. Bunun için birçok platform bulunmaktadır. ATV ve programın Youtube kanalı ile birlikte Digiturk, D-Smart gibi pek çok yayın ağı da Esra Erol'dayı yayınlamakla birlikte geri sar özelliği ile tüm yayını izleme şansı vermektedir. Ayrıca www.atv.com.tr üzerinden de izleyebilirsiniz.


Esra Erol kimdir? Evli mi nereli kaç yaşında
Esra Erol, 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.


Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.


Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000‘in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.


Kariyer :
Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017


Oyunculuk deneyimi :
Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
Başkan (TV Filmi) 2005
Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Filmi 2009
Kamerayla İzdivaç - Sİnema Filmi 2010

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138