Esra Erol'da Burcu Altuntaş ailesiyle kucaklaştı, kardeşlerini gördü!

Dün Esra Erol'da programında tarihi anlar yaşanmış, 1 yaşında iken ayrıldığı annesini görmek isteyen Burcu Altuntaş kavuşma sevinciyle gözyaşlarına boğulmuştu. Milyonları ekran başına kilitleyen anlar herkesi duygulandırdı ve hüzünlendirdi. Bugün de yeni görüntüler izleyicilerle paylaşıldı.

TV 01.12.2021, 17:06 01.12.2021, 17:26 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Burcu Altuntaş ailesiyle kucaklaştı, kardeşlerini gördü!

“Anneme kırgın değilim. Hesap sormayacağım" diyen Burcu Altuntaş, Esra Erol'da programına çıktıktan birkaç dakika sonra mutlu haberi almış, güzel sunucu Esra Erol canlı yayında Hatice Hanım'a ulaşıldığının bilgisini vermişti. Genç kadın bugüne kadar ayrı olduğu annesi ile stüdyoda sarılarak hasret gidermişti. Türkiye'nin gündemine oturan özlem dolu kucaklaşma sonrası yeni gelişmeler yaşandı. Burcu, kardeşleri ile de kavuştu.


Annesi ile kavuşmasını “Her zaman yanımda olmasını istediğim insan, tek kelimeyle herşeyim. Anne kokusu çok başkaymış” sözleri ile açıklayan Burcu'nun mutluluğu evde devam etti. Kardeşleri ile sarılan ve onlarla da tanışan Altuntaş, Esra Erol tarafından da sevinçle karşılandı.

Program gün sonunda elde ettiği reytinglerle de başarısını bir kez daha ispat etti ve TOTAL'de Destan dizisinin ardından ikinci sırayı aldı.

esra erol'da burcu altuntaş

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?