Esra Erol'da Buse Dirim kimdir? Esra Erol onu arıyor

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olan Esra Erol'da yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Birbirinden çarpıcı dosyaları işlemeyi sürdüren başarılı sunucu Esra Erol'un yeni konuğu bir acılı anne oldu. Kızı Buse Dirim için geldi. Peki, Esra Erol'da Buse Dirim kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 15.09.2021, 15:55 15.09.2021, 16:23 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Buse Dirim kimdir? Esra Erol onu arıyor

ATV'de yayınlanan ve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izlenmeye devam edilen Esra Erol'da yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Türkiye gündemini sarsan olayları ekranlara taşımayı sürdüren Esra Erol haftanın üçüncü gününde Buse Dirim'in annesini ağırladı. Acılı anne 2 aya yakın süredir bulamadığı kızı için milyonların önüne çıktı. Esra Erol'da Buse Dirim kimdir? İşte detaylar...Buse Dirim kimdir?

Annesinin stüdyoya gelerek Esra Erol'dan yardım istediği Buse Dirim yüzde 50 zihinsel engelli. Yaklaşık 2 aydır kendisinden haber alınamıyor. Hayvanlarının dahi yollarını gözlediğini söylediği annesi bir an önce kızının bulunmasını arzu ettiğini anlatıp göz yaşı döktü.


Buse Dirim

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?