Esra Erol'da karısından dayak yiyen Hüseyin Ardıç kimdir? Sema Ardıç geri dönecek mi

Türkiye'nin en çok izlenen gündüz programı olmaya devam eden Esra Erol'da yeni bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan Esra Erol günün ilk konuğunu ağırladı ve Hüseyin Ardıç, dayak yediği ve kendisini öldürmeye teşebbüste bulunduğu Sema Ardıç'ın geri dönmesini istedi. Peki, Esra Erol'da karısından dayak yiyen Hüseyin Ardıç kimdir? Sema Ardıç geri dönecek mi? Detaylar haberimizde yer almaktadır.

TV 28.01.2022, 16:29 28.01.2022, 16:35 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da karısından dayak yiyen Hüseyin Ardıç kimdir? Sema Ardıç geri dönecek mi

Türkiye'nin en çok izlenen gündüz programı olmaya devam eden Esra Erol'da yeni bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden çarpıcı konuları ele alan Esra Erol  günün ilk konuğunu ağırladı ve Hüseyin Ardıç, dayak yediği ve kendisini öldürmeye teşebbüste bulunduğu Sema Ardıç'ın geri dönmesini istedi. Peki, Esra Erol'da karısından dayak yiyen Hüseyin Ardıç kimdir? Sema Ardıç geri dönecek mi? Detaylar haberimizde yer almaktadır.


Hüseyin Ardıç kimdir?

Zonguldak Kozlu'da yaşayan Hüseyin Ardıç, 24 yaşında. Markette reyon görevlisi olarak çalışıyordu. Evlendikten sonra kapanan eşi Sema Ardıç 6 aylık hamile. Hüseyin Bey kendisinden şiddet gördüğü ve dayak yediği eşi Sema'nın öldürneye teşebbüste bulunduğunu da öne sürdü. Ev işlerini yapmayan Sema Hanım'ın yerine ev düzenini de kendisinin gerçekleştirdiğini anlattı.


Hüseyin Ardıç

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?