Esra Erol'da Salih Erdoğan kimdir? Eşi İmral Erdoğan elektrik süpürgesi ve bazayı alıp kaçtı

Türkiye'nin en çok seyredilen öğle sonrası programı Esra Erol'da yepyeni bir haftaya daha başladı. Birbirinden çarpıcı konuları ele almaya devam eden ve her konusu gündeme oturan programın ilk konuğu Salih Erdoğan oldu ve yardım istedi. Eşinin evden kaçtığını söyledi. Ünlü sunucu Esra Erol da dosyayı açtı. Peki, Esra Erol'da Salih Erdoğan kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 13.09.2021, 16:05 13.09.2021, 16:25 Burak ZİHNİ
Esra Erol'da Salih Erdoğan kimdir? Eşi İmral Erdoğan elektrik süpürgesi ve bazayı alıp kaçtı

ATV'de yayınlanan bölümleri ile adından söz ettirmeyi sürdüren Esra Erol'da yeni haftasına merhaba dedi. Ünkü sunucu Esra Erol'u sunduğu programda hayata dair birçok konu ele alınmaya devam ediliyor. Günün ilk konuğu Salih Erdoğan oldu. Eşi İmral'ın evdeki süpürge ve bazayı aldığını söyleyen Salih Bey, Erol'dan yardım isteyerek bulunmasını, boşanmak istediğini söyledi. Peki, Esra Erol'da İmral Erdoğan Salih Erdoğan kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor. 

Salih Erdoğan kimdir?

Bugün Esra Erol'da programına katılan Salih Erdoğan daha önce de evlendi ancak boşandı. 24 yıllık İmral Hanım ile evli. Daha önce de kaçan İmral Hanım'ın nerede olduğu bilinmiyor. 2 çocuk annesi. Salih Bey, eşinin sosyal medyada kandırıldığını öne sürdü. İmral Hanım evden giderken komuşları kendisinin taşındığını zannettiğini söyledi.salih erdoğan


 

Esra Erol'da son bölümde neler yaşandı?

Esra Erol, 37 yaşındaki Elif Yörük’ün Mersin’den biyolojik ailesini aramak için geldiğini söyledikten sonra Elif Hanım stüdyomuza geldi ve ağladı. Elif Hanım, evli olmadığını, boşandığını, 16 yaşında bir kızı olduğunu, kendisinden bir yaş büyük abisi olduğunu, geçmişte evlat edinildiğini dile getirdi. Elif Hanım yıllardır evlatlık olduğunu bildiğini ama kendisini büyüten aileyi üzmemek için öz ailesini arayamadığını, köklerini hep merak ettiğini, 5 yaşında abisi Volkan (Paşa) ile evlat edinildiğini belirtti.Esra Erol, 26 Temmuz tarihinde 19 yaşındaki Kadriye Rüveyda Pürenli’nin korona korkusundan evden bile çıkmazken evi terk ettiği bilgisini verdi. Kadriye’nin babası Veysel Pürenli kızının “Ben ayaklarımın üzerinde duracağım” dediğini, kızının nerede olduğunu bilmediğini, imam hatip bitirdiğini ve üniversite sınavlarına hazırlandığını dile getirdi.Esra Erol, Kadriye’nin bulunduğunu açıklayarak yerini yurdunu bulduğunu söyledi, Hülya Hanım kızının kötülüğünü istemediğini söyleyerek ağladı, Veysel Bey de kızına birilerinin senet imzalattığını duyduğunu, bunları ödeyeceğini belirtti.Esra Erol, Zafer Bey’in barışmak için geldiğin ama ayrıldığını söyleyerek çiftin bugün Küçükçekmece aile mahkemesinde anlaşmalı olarak boşandığını açıkladı. Zafer Bey, 60 gündür annesinden emdiği sütün burnundan geldiğini, 16 gündür burada olduğunu, 60 gün içerisinde 30 defa eşinin köyüne gittiğini, en kızdığı şeyin o mesajlara ve aramalara dönülmemiş olmasını dile getirdi. Zafer Bey, bittiğini söyleyip “The End” dedi. Yasemin Hanım, kendisinin eşinden boşandığını, annesinin olmadığını, neden annesine laf söylendiğini sorguladı. Zafer Bey, Yasemin Hanım ile helalleşti ve eşinin hakkını ödeyemeyeceğini sözlerine ekledi ve sarıldılar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?