Esra Erol'dan 'Uyuma' uygulamasına destek

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından birine imza atan ve başarılarıyla milyonları ekran başına kilitleyen Esra Erol, İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Uyuma aplikasyonuna destek verdi. Uyuşturucu maddelere karşı verilen savaşa katkıda bulunmak isteyenlerin en hızlı yoldan ihbarda bulunabilecekleri uygulama hem tanıtıldı hem de nasıl kullanılacağı adım adım gösterildi. Kuki isimli eğitimli bir köpek de canlı yayında saklanan yasaklı maddeyi buldu.

TV 20.10.2021, 21:19 21.10.2021, 15:35 Burak ZİHNİ
Esra Erol'dan 'Uyuma' uygulamasına destek

Uyuşturucu ile mücadele için Esra Erol'da programına katılan İstanbul Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, UYUMA uygulamasını anlattı ve narkotik köpeği “Kuki” ile yasaklı madde araması yapıldı.

Esra Erol, canlı yayında UYUMA uygulamasını anlattı ve sözlerine şöyle devam etti. “Lütfen sizlerde çevrenizde olan böyle bir durumda sessiz kalmayın! İhbarcı olun. Uyuma uygulamasını telefonunuza indirin. Tek telefon numarası ve ihbarınızla çok kişinin hayatı değişebilir. ”  Uyuma aplikasyonu ile anında müdahale edildiğini ve uygulamayı herkesin indirmesinde fayda olduğunu söyledi.

Öte yandan narkotik köpeği “Kuki” Esra Erol’un stüdyosuna yerleştirilen yasaklı maddeyi buldu.


UYUMA uygulamasını iOS ve Android tabanlı cihazlarınız için Apple Store ve Google Play'den indirebilirsiniz.


esra erol uyuma uygulaması

esra erol uyuma uygulaması

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?