EXXEN Konuşanlar 32. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 32. bölüm Youtube tek parça full izle

Youtube'da yakaladığı başarı sonrasında EXXEN'e transfer olan Konuşanlar'da 2. sezon tüm hızı ile sürüyor. Yeni sezonunda ilgi odağı haline gelen ve her anıyla izleyenleri gülme krizine sokan gösteriyi yine milyonlar seyredecek. Dopdolu 1 saatlik şova tanıklık etmek isteyenler bu anları izleyebilmek adına araştırmalarda bulunuyor. EXXEN Konuşanlar 32. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 09.09.2021, 12:04 Burak ZİHNİ
EXXEN Konuşanlar 32. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 32. bölüm Youtube tek parça full izle

Hasan Can Kaya'nın sunumuyla EXXEN'deki yerini almaya devma eden Konuşanlar'de yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Grand Pera'da çekilen ve her bölümüyle seyircileri ekran başına kilitleyen gösteride yine kahkaha tufanı yaşanacak. Programa gelen konukların anlattıkları anılarla birlikte her geçen an komedi dozajının daha da yukarı çıkacak olan talk show bir kez daha izleynleri tarafından ilgiyle seyredilecek. Acun Ilıcalı'nın platformuna transfer ettiği en sükseli proje olarak dikkat çeken Konuşanlar'ın yeni bölümü 10 Eylül Cuma 00:00'da yayınlanacak. Günün ilk anlarında  Acun Ilıcalı'nın dijital yayın kanalı EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı sakın kaçırmayın. EXXEN Konuşanlar 32. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Konuşanlar 3. sezon 32. bölümde neler yaşanacak?

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'nın konuklarıyla birlikte seyircilerin karşısına çıktığı Konuşanlar'da yeni bir bölüm daha EXXEN'de olacak. Bir konuşan 1 günlüğüne erkek olmak istediğini söyledi. Bu anlara Hasan Can Kaya'nın verdiği cevap herkesi güldürdü. Uzaya gitmek içinde ukte kalan güzel bir konuşan da dikkat çekti. Erkek bir konuşan da "Kızların erkeklere açılmasını isterim" sözünden sonra başka bir konuktan aldığı "Kızlar yürüyor da bu arkadaşa denk gelmemiş" yanıtıyla adeta tuş oldu. Konuşanlar'ı kaçırmayın.

hasan can kaya


 

Konuşanlar'da neler oldu?

EXXEN'in en popüler yapımı olmaya devam eden Konuşanlar'ın son bölümünde yine izleyenler gülmeye doydu. Bir konuşanın farklı kız arkadaşlarıyla gösteriye gelmesini diline dolayan Hasan Can Kaya herkesi kahkahalar boğdu. Burs konusunda yaptığı tahminlerle de adından söz ettiren ünlü komedyen, Şeyma Kocakoç'un da ismini çok beğendiğini söyledi. Selim Menekşedağ'ın saçları da çok konuşuldu.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138