EXXEN Konuşanlar 49. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 49. bölüm Youtube tek parça full izle

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olmayı sürdüren Konuşanlar'ın 49. bölümü EXXEN'deki yerini alıyor. Hasan Can Kaya'nın sunumuyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan talk show gösterisi yine ilgiyle seyredilecek. Her anı komediye açık ve verilcek cevaplara göre daha da renklenecek 1 saatlik zaman su gibi akıp gidecek. Hasan Can Kaya ve konuklarının unutulmaz bir bölüm geçirdiği gösteriyi izlemeye hazır mısınız? İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilir, konuşan olarak sahneye çıkan isimleri değerlendirebilirsiniz. EXXEN Konuşanlar 49. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 06.01.2022, 13:33 Burak ZİHNİ
EXXEN Konuşanlar 49. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 49. bölüm Youtube tek parça full izle

Yayınlandığı her hafta ilgiyle seyrredilmeye devam eden Konuşanlar'ın yeni bölümü 7 Ocak 2022 Cuma günü EXXEN'deki yerini alıyor. Birbirinden komik anlara sahne olan ve her anıyla kahkaha tufanına sahne olan programın yeni bölümünde yaşanacaklar da merak konusu. Sahneye çaıkacak isimlerin anlatttıklarıyla daha da eğlenceli bir hal alacak gösteri şimdiden izlenmek isteniyor.. EXXEN Konuşanlar 49. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilir, konuşan olarak sahneye çıkan isimleri değerlendirebilirsiniz.


 

Konuşanlar 2. sezon 49. bölümde neler yaşanacak?

Başarılı komedyen Hasan Can Kaya'nın konuklarıyla birlikte seyircilerin karşısına çıktığı Konuşanlar'da yeni bir bölüm daha EXXEN'de olacak. Aşkım Tuana'nın isminin sorgulanması herkesi güldürdü. Bir konuşan da Arka Sokaklar'da çalıştığını söyledi ve benzetildiği karakterlerle salonu adeta yıktı. Diğer bir konuşan da kaçak taksicilik yapma anısını anlattı ve yaşadıkları kahkahalara neden oldu.

Konuşanlar 2. sezon 47. bölüm


 

Konuşanlar'da neler oldu?

EXXEN'in en popüler yapımı olmaya devam eden Konuşanlar'ın son bölümünde yine izleyenler gülmeye doydu. Sevgilisi tarafından babasının hemşerisi ile aldatılan Ayşe anlattıkları ile herkesi güldürdü. Hasan Can Kaya'nın estetik konusundaki yeteneğini Duygu Yiğit üzerinde yine göstermesi çok konuşuldu. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?