EXXEN Konuşanlar 51. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 51. bölüm Youtube tek parça full izle

Türkiye'nin en çok seyredilen talk showu Konuşanlar'ın yeni bölümü EXXEN'deki yerini aldı. 21 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan 2. sezon 51. bölümde yine izleyiciler ekran başına kilitlendi ve kahkaha dolu anlar yaşandı. Katılımcıların sandalyede olduğu kadar sahnedeki cevaplarında seyircileri güldürdüğü program ilgiyle izlenecek. Konuşanlar 2. sezon 51. bölüm Youtube tek parça full izle alternatifleri haberimizde. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 21.01.2022, 05:15 21.01.2022, 05:44 Burak ZİHNİ
EXXEN Konuşanlar 51. bölüm izle | Konuşanlar 2. sezon 51. bölüm Youtube tek parça full izle

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın üstlendiği Konuşanlar'ın yeni bölümü EXXEN platformunda izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Milyonlarca kişi tarafından izlenen talk show bu hafta da herkesi ekran başına kilitlenecek. Anlatılan hikayelerin ve yanıtlanan soruların yanı sıra bu hafta Uzi de konuk olarak katılacak. Başarılı rapçi de renkli esprileriyle dopdolu geçecek bir saatin ikinci yarısında seyirciler arasında olacak. Ayrıca sahneye çıkacaklar da alacakları çarpılarla birlikte ayrı bir renk katıp eğlence sunacak. EXXEN Konuşanlar 51. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilir, konuşan olarak sahneye çıkan isimleri değerlendirebilirsiniz.


 

Konuşanlar 2. sezon 51. bölümde neler yaşanacak?

Başarılı komedyen Hasan Can Kaya'nın konuklarıyla birlikte seyircilerin karşısına çıktığı Konuşanlar'da yeni bir bölüm daha EXXEN'de olacak. Bir konuşan, sevgilisi ile tanıştıktan sonra başkası ile evlendiğini ve kendisini de nikah şahidi yaptığını söyledi. Hasan Can Kaya da bunun üzerine; "Nikah şahidin kimdir? Gelecek eşini merak ediyorum?" dedi ve salon yıkıldı. Ciğerciye götürdüğü sevgilisine ciğer üzerine mum diktiren bir konuşan da herkesi güldürmeyi başardı. 

Konuşanlar 2. sezon 50. bölüm 

Konuşanlar'da neler oldu?

EXXEN'in en popüler yapımı olmaya devam eden Konuşanlar'ın son bölümünde yine izleyenler gülmeye doydu. Sevgilisi tarafından babasının hemşerisi ile aldatılan Ayşe anlattıkları ile herkesi güldürdü. Hasan Can Kaya'nın estetik konusundaki yeteneğini Duygu Yiğit üzerinde yine göstermesi çok konuşuldu. 


 

Konuşanlar 2. sezon 51. bölüm izle

Dİjital içerik platformu EXXEN'de yayınlanan Konuşanlar'ı üyelik alarak izleyebilirsiniz. Kendinize göre oluşturacağınız paketlerde ödemenizi yaparak Konuşanlar ve diğer tüm içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner159
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?