EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 5. bölüm full ve tek parça izle

EXXEN'de yer alan bölümleri ile yıllar sonra yine ekranlara dönen Leyla ile Mecnun'da yeni hafta seyircilerin karşısına çıkıyor. Kireçhane'de yaşanmaya devam eden hikayede Mecnun, yaptıklarının ardından ortadan kaybolmuştur. EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 5. bölüm full ve tek parça izle alternatifleri haberimizde.

TV 27.01.2022, 07:41 Burak ZİHNİ
EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 5. bölüm full ve tek parça izle

Yeni yıldaki bölümleri ile hasret kalınan eğlenceyi evlere taşımayı sürdüren Leyla ile Mecnun bir haftada daha seyircilerinin karşısına çıkıyor. Mecnun ve Leyla'nın hayatlarında yaşananlar çevrelerini etkilemeyi sürdürür. Farklı kişilerle evlenmelerine rağmen birliktelikleri gönülden sürer. Bir araya gelmeleri belki imkansızdır ancak bağları her daim güçlü kalacaktır. Bu haftada da yine birbirinden komik anlar izleyicilerle buluşacak. EXXEN Leyla ile Mecnun 2. sezon 5. bölüm full ve tek parça izle alternatifleri haberimizde.


 

Leyla ile Mecnun 2. sezon 5. bölümde neler olacak?

İskender, taksinin kaybı sonrasında cafeyi işletmeye başlayan İskender, Mecnun'un kaybı sonrasında yıkılır. Ardından da oğlunu aramaya başlar. İsmail aldığı bir formül ile kimsenin göremediğini görmeye başlamıştı. Buna İskender'in gençliği de dahildir.


LEYLA İLE MECNUN 2. sezon 5. bölüm FULL İZLE


Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır. Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.


leyla ile mecnun


 

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Leyla karakterini ise Deniz Işın canlandıracak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?