EXXEN Leyla ile Mecnun 5. bölüm full ve tek parça izle

Yeni sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Leyla ile Mecnun'un yeni bölümü EXXEN'deki yerini alıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulundurduğu yapım yine ilgiyle seyredilecek. Mecnun, Leyla'yı kurtarabilecek mi? Mahallede neler yaşanacak? EXXEN Leyla ile Mecnun 5. bölüm full ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 30.09.2021, 11:54 01.10.2021, 05:12 Burak ZİHNİ
EXXEN Leyla ile Mecnun 5. bölüm full ve tek parça izle

EXXEN'de yayınlanan bölümleri ile yayın hayatına devam eden Leyla ile Mecnun'da yeni hafta başlıyor. Her cuma günü seyircilerin karşısına çıkan dizide yaşanackalar da sabırsızlıkla bekleniyor. Geçen bölümün sonunda İskender uzun süre sonra aşık olmuş, Yavuz'un kalbine ok saplanmıştı. Erdal ise karısından boşanmak için avukatın yolunu tutmuştu. Peki yeni bölümde neler olacak? EXXEN Leyla ile Mecnun 5. bölüm full ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

Leyla ile Mecnun 4. bölümde neler oldu?

Evi Leyla'ya kaptıran Mecnun, rüyasında ise onunla konuşmaya devam etmektedir. Ailesiyle birlikte çadırda yaşamaya başlar. İkilemlerin cirit attığı dünyasında her şeyi çözümlemek adına mücadele vermeyi sürdürür. İskender ise çadırın yanında bulunan karavandaki Feraye ile yakınlaşır ve ona aşkını ilan eder. Feraye de bu teklife karşı boş değildir. Yavuz kalbini kaptırdıktan sona farklı bir kimliğe bürünebilir.


LEYLA İLE MECNUN 5. BÖLÜM FULL İZLE

Kendi çölünde kaybolan Mecnun 8 yılın ardından mahalleye döner. Fakat mahalle artık eskisi gibi değildir. Sadece mahalle değildir değişen, evinde bile tanıdık yüzler yoktur artık ve eğer bir şeyler yapmazsa ellerinden gidecektir evleri de. Bu kez “Ben bu oyunu kurarım!” diye yolan çıkan Mecnun mahalleyi bir araya getirmek için elinden geleni yapar. Bilmediği bir şey vardır, bu mücadele onu Leyla ile ortak kaderinin ortasına bırakır. Leyla ile Mecnun, yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.


EXXEN LEYLA İLE MECNUN 4. BÖLÜM


 

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Leyla karakterini ise Deniz Işın canlandıracak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138