F1 İtalya GP şifresiz canlı izle - Formula 1 nasıl izlenir?

İtalya'nın Monza pistinde gerçekleştirilecek olan Formula 1 yarışı için hız tutkunları ekran karşısına kilitlenecek. Birbirinden heyecanlı anlara sahne olacak mücadele öncesinde sevdikleri pilotları ve markaları desteklemek isteyenler yayın bilgilerini de araştırıp şifresiz izleyebilmenin yollarını bulmak amacında. Formula 1 nasıl izlenir? F1 İtalya GP şifresiz izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

TV 12.09.2021, 12:27 26.09.2021, 10:53 Burak ZİHNİ
F1 İtalya GP şifresiz canlı izle - Formula 1 nasıl izlenir?

Bahreyn'de başlayan 2021 sezonunda Formula 1 heyecanı sürüyor. 10 marka ve 20 pilotun mücadelesine sahne olacak İtalya'da ilk andan damalı bayrağı görene kadar yaşanacak heyecan herkesi ekran karşısına kilitleyecek. Milyonlarca seyircisi ve takipçisi bulunan Formula 1'de hız tutkunları da yayın bilgilerini merak ediyor. Yayınlanacak kanalın durumunu öğrenmek isteyenler yarışın şifreli mi yoksa şifresiz mi olduğunu da araştırıyor. Nefes kesen bir mücadeleye tanıklık edilecek kilometrelercelik zorlu maraton hakkındaki detaylar haberimizde bulunuyor. F1 İtalya GP canlı izle seçenekleri ve Formula 1 nasıl izlenir? sorusunun yanıtı aşağıda yer alıyor.

Formula 1 İtalya GP canlı izle

Sezonun 14'üncü yarışının gerçekleştirileceği İtalya Grand Prix'ini Türkiye'de S Sport 2 kanalı yayınlayacak. Birçok spor etkinliğini de izleyicilerle buluşturan kanal çeşitli platformlarda izlenebiliyor. Aylık 21.99 TL ve yıllık 179.99 TL'den abonelik alabilirsiniz.

S Sport 2 frekansı aşağıdaki gibidir;

Kanal İsmi S SPORT 2 HD
Frekans 11880
Polarizasyon H-Yatay
SR 20000
FEC 3/4
Kapsama Doğu


 

Formula 1 İtalya GP şifresiz izle

Formula 1'in Türkiye'deki resmi yayıncısı olan S Sport eğer üyelik almazsanız resmi yöntemlerle izlenememektedir. Eğer dilerseniz yurt dışındaki bazı kanallar yarışları şifresiz ya da aboneliksiz yayınlamaktadır. S Sport üyeliği için https://www.ssportplus.com/ adresine girip kendinize göre üyelik paketini belirleyerek satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138