FOX TV Çocukluk dizisi 8. bölüm tek parça, full, HD ve FOX Play izle! Çocukluk 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı

İki ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu ve Burcu Özberk'in baş rollerini üstlendiği Çocukluk'ta yeni bir bölüm daha ekranlara geliyor. Ele aldığı konusu ve hikayesi ile birlikte izleyicileri etkileyen dizide neler yaşanacağı da merak konusu ve bir an önce seyredilmek isteniyor. Çocukluk dizisi 8. bölüm tekparça, full, HD ve FOX Play izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çocukluk 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detayları okuyabilirsiniz.

TV 27.11.2020, 08:09 Burak ZİHNİ

Behzat Ç. ile yakaladığı reyting rekortmenliği ile hafızalara kazınan Erdal Beşikçioğlu bugün yeniden izleyicisinin karşısına çıkıyor. BluTV'de Behzat Ç.'nin 9 bölümünde daha oynayan ancak devamını getirmeyen ünlü oyuncu dizi arkadaşları tarafından tepki ile karşılanmıştı. Artık daha önce adı Kimsesizler olarak belirlenen ancak RTÜK uyarısı sonrasında adı Çocukluk olarak değiştirilen yapımla artık her hafta ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümü de merakla bekleniyor. Çocukluk dizisi 8. bölüm tekparça, full, HD ve FOX Play izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. Çocukluk 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detayları okuyabilirsiniz.

Çocukluk 8. bölüm özeti

Mahir ve Gülay’ın sekiz yılın ardından oğullarına kavuşmalarıyla başlayan tatlı rüya, çocuğun onu büyüten annesiyle yaptıkları gizli planın açığa çıkmasıyla kabusa döner. Sekiz yılın yaraları henüz sarılmamışken oğulları için girdikleri bu yeni mücadele, Mahir’i çok geçmeden ciddi bir yol ayrımına getirir. Oğlunun babası olabilmek için seçtiği yolun, Mavi’nin masum hayallerini darmadağın ettiğinden ve küçük kızı hayatının yanlışına sürüklediğinden ise henüz haberdar değildir. 

Çocukluk konusu

“Çocukluk” dizisinde; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Ali Kaan Umut Evi’nde aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) yeni ailelerini bulma yolunda yaşadıkları, öz ailelerine duydukları özlem ve kimi zaman uğradıkları hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir, bu kardeşlik ileride, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olan Ayşegül (Burcu Özberk) desteğini ve sevgisini onlardan hiç esirgemez…


Çocukluk 8. bölüm full tek parça Youtube HD izle

Cuma günlerinin zirve adaylarından biri olan Çocukluk 8. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Çocukluk'un 4. bölümünü FOX TV.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.
 


 


 

Çocukluk 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Çocukluk'un 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa FOX TV web sitesi ve sahip olduğu sosyal medya mecralarından izleyebilirsiniz.


 

Çocukluk oyuncuları kimdir?

Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Selen Öztürk, Kübra Süzgün

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?