Fox TV’nin Kanunsuz Topraklar dizisine yeni transfer!

Oyuncu Murat Aydın bu sezon FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kanunsuz Topraklar dizisine transfer oldu.

TV 15.10.2021, 12:17 15.10.2021, 12:19 Burak ZİHNİ
Fox TV’nin Kanunsuz Topraklar dizisine yeni transfer!

Fox TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlanan Kanunsuz Topraklar dizisi ilgi görmeye devam ediyor. Esra Bilgiç, Necip Memili ve Uğur Güneş’in başrollerinde yer aldığı dizi 1939 yılında geçiyor.

Zonguldak’taki bir madende çalışan işçilerle, patron arasındaki hak mücadelesinin anlatıldığı dizide, ayrıca imkansız bir aşk hikayesi de var. Hem oluşturulan ortam hem hikaye hem de oyunculuk performansları ile çok başarılı bir iş çıktı. Kanunsuz Topraklar dizisinde geniş bir oyuncu kadrosu var ve yeni isimler de dahil olmaya devam ediyor.

Dizinin üçüncü bölümünde yeni bir oyuncu ortaya çıktı. 1976 doğumlu oyuncu Murat Aydın, Fox TV dizisinin yeni ismi oldu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Baltazar karakteri ile akılda kalan oyuncu, bugüne kadar birçok projede yer aldı.

Son dönemde Mehmetçik Kutül Amare ve Kuzey Yıldızı dizilerinde de yer alan oyuncu yeni sezonda Kanunsuz Topraklar ekibinin bir parçası oldu.

International Legend Awards Of The Year ödül töreninde Yılın Tiyatro Sanatçısı seçilen Murat Aydın, yeni dizide yeni bir imaj da sergiledi.

Bıyıklı haliyle ve o dönemin kostümleri ile Murat Aydın çok farklı bir görüntü sergiledi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?