Gelinim Mutfakta 1 Aralık Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Kanal D'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da yeni ayın ilk günü başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği ve birincilik adına ter döktüğü zorlu maratonun yeni bölümünde yaşanılacak rekabet de ilgiyle seyredilecek. Bol sebzeli kiş hazırlayarak mücadele verecek gelinleri ise kayınvalideler ve Turgay Başyayla puanlayacak. Gelinim Mutfakta 1 Aralık Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor.

TV 01.12.2021, 13:46 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 1 Aralık Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Bu hafta sunuculuğunu Turgay Başyayla'nın yaptığı Gelinim Mutfakta'nın hafta ortası ekranlardaki yerini alıyor. Yılın son ayında yayınlanacak ilk bölümle seyircileriyle buluşacak programda yine lezzet savaşı yaşanacak. Gelinler bol sebzeli kiş hazırlayarak birincilik mücadelesine girerken kayınvalideler de onları puanlayacak. Sıralamayı belirleyecek ve günün kazananını ortaya çıkaracak açıklama Başyayla'dan gelecek. Herkesin hedefi hafta sonuna doğru hem psikolojik üstünlüğü yakalamak hem de çeyrek altını yakasına takmak. Peki, Gelinim Mutfakta 1 Aralık 2021 Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor.


 

GELİNİM MUTFAKTA 1 ARALIK ÇARŞAMBA PUAN DURUMU

Aslıhan: 

Dilek: 

Yeşim: 

Miyasae:


1 ARALIK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta 812. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Yeşim aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de!

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?