Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma kim birinci oldu? Beş altın bileziği kim kazandı

Kanal D'nin ilgiyle izlenen ve her bölümüyle de ilgi odağı haline gelen yarışması Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha sona eriyor. Pazartesiden bu yana devam eden mücadelede son günde kozlarını paylaşacak olan dört gelin ve kayınvalidenin rekabeti nefes kesecek. Gelinim Mutfakta 12 Şubat Cuma puanları haberimizde yer alıyor.

TV 12.02.2021, 10:50 12.02.2021, 11:06 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da bir haftanın daha sonuna gelindi. Zeynep, Aysun, Ayten ve son olarak pazartesi günü bu zorlu maratona katılan Damla'nın katılımıyla renklenen yarışmada bugün çeyrek altın ve beş bilezik sahibi açıklanacak.Son günde hünerlerini sergileyerek mutlu sona ulaşmak isteyen dört gelinin kıyasıya mücadelesinde puan tablosunda ilk srada yer almak isteyen yarışmacılar artık finalde kozlarını paylaşacak. Gelinim Mutfakta 11 Şubat Perşembe puanları haberimizde yer alıyor.


Final öncesinde puan durumu

Pazartesi başlayan haftada Zeynep'in liderliği sürüyor. Hem de ezici şekilde... Dün de aldığı puanlarla bir kez daha çeyrek altını yakasına takan güzel gelin, en yakın rakibine de 18 puan fark attı. Bu durum çok önemli bir şey yaşanmadıkça birinciliği kendisine getirebilir. Çünkü dün en fazla puan alan isim 16 ile Damla'ydı. Farkın kapanması imkansız gibi gözüküyor. 79 puanı bulunan Zeynep'ten sonra Aysun 15 puan alıp 61'e yükselen Aysın ikinci basamağa yerleşti. Ayten'in 52, Damla'nın 51 puanda olduğu yarışmada kıyasıya bir programda kalma yarışı yaşanacak.

 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 12 Şubat 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 57 + 22 = 79
Aysun Kuşatan: 46 + 15 = 61
Ayten Hatamova Gürüf: 44 + 8 = 52
Damla Dalgakıran: 35 + 16 = 51

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?