Gelinim Mutfakta 15 Haziran Salı puan durumu| Kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini gösterip altın mücadelesi verdikleri bir günde daha yeniden rekabet had safhada olacak. Dün ilk bölümü ile yayınlanan programda gelinler hamaratlıklarını kayınvalideleri ve Seda Sayan'a kanıtlamak istiyor. Yeni bir yarışmacının da katılacağı bölüm ilgiyle izlenecek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 15 Haziran Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 15.06.2021, 08:38 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 15 Haziran Salı puan durumu| Kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı

Adım adım sezon finaline doğru giden ve altın rekabetinin en üst düzeye çıktığı Gelinim Mutfakta'da yepyenibir bölüm daha başlıyor. Birbirinden iddialı dört takımın mücadelesinde yine gelinlet günün yemeğini hazırlayacak, kayınvalideler ve Seda Sayan da puanlarını vererek güne nokta koyacak. Herkesin gözü elde edilecek olan sıralamada ve alınacak puanlarda. Bugünün çeyrek atlın kazananı olabilmek için herkes hazır. Yemekler yapılacak, eğlence sonuna kadar yaşanacak ve gerginlikler eksik olmayacak. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Gelinim Mutfakta 15 Haziran Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

Beş bilezik mücadelesinde ikinci gün

Dün yayınlanan ilk bölümde çeyrek altın sahibi belli olmuştu. 23 puanla Yağmur ilk sırada yer alıp ödülü yakasına takmıştı. Aysun 16, Yağnur 23 ve Seda 15 puan almıştı. Bugün Seda Sayan'ın açıklayacağı yeni bir isim yarışmaya katılacak ve altın mücadelesi verecek. Büyük sezon finali tüm heyecanıyla devam edecek.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 15 Haziran 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu? Kim elendi?

Salıden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


Yeni yarışmacı:
Ayten:
Yağnur:
Aysun: 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?