Gelinim Mutfakta 16 Şubat Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen ve her bölümü lezzet kokan yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı dört takımın kıyasıya mücadelesinde gözler yine gelin ve kayınvalidelerde. Alınacak her puan hafta sonundaki sıralamayı da direkt etkileyecek. Peki, Gelinim Mutfakta 16 Şubat Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 16.02.2021, 10:56 16.02.2021, 11:33 Burak ZİHNİ

Yayınlanan bölümleriyle tatlı bir rekabeti ekranlara taşıyan, dağıtığı altınlarla mücadeleyi zirveye çıkaran ve yemekleriyle de lezzet dolu anlara imza atan Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı gelinlerin el marifetleri ve kayınvalidelerin puanlarıyla çeyrek altın için yarışılacak günde elde edilecek sıralamada merak konusu ve şimdiden araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 16 Şubat Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

Esra'dan kötü başlangıç!

Dün başlayan yeni haftada programa katılan Esra Birinci'nin performansı merakla bekleniyordu. Son haftalarda yarışmaya gelen yarışmacılar ilk günlerinde sonuncu oluyor. Esra da bu modaya uydu ve sadece 10 puan alabildi. Günü lider tamamlayanlar ise 16 puanla Zeynep ve Aysun oldu. Çeyrek altını yakasına takan ise kura ile belirlendi. Aysun günün kazananı olarak açıklandı. İkinci sırada 14 puanla Ayten yer aldı.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 16 Şubat 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 16
Aysun Kuşatan: 16
Ayten Hatamova Gürüf: 14
Esra Birinci: 10

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?