Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Türkiye'nin en lezzetli ve heyecanlı yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde artık hafta finali yaklaşıyor ve alınacak puanlarla makas daha da daralacak. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 17.03.2021, 12:05 18.03.2021, 11:33 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın renkli sunumu, çekişmeli yarışmacıları ve lezzetli yemekleri ile dopddolu bir öğle kuşağı yaşatan Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Pazartesiden bu yana süren rekabette gelin ve kayınvalidelerin bugünkü performansları da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yapılan yemeklerin ardından başlayacak olan puanlama günün kaderini tayin edecek. 2 gün kalan final için de mücadeleyi üst seviyeye çekecek. Artık hata yapan beş altından uzaklaşacak. Kritik bir bölüm 8 ismi bekliyor. Ve elbette izleyicileri de. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Dudu sonuncu oldu!

Pazartesi başlayan yeni haftasının ikinci gününde gelinlerin kuru erikli sulu köfte hazırladığı Gelinim Mutfakta'da puanlar belli oldu. Buna göre Ayten Hatamova Gürüf 23 puanla neredeyse tama yakın bir seviyeye çıkıp çeyrek altını kazandı. Aysun Kuşatan 19 puanla ikinci olurken Hilal Özdemir ise 11 puanla üçüncü basamaktaydı. Sonuncu ise 9 puanla Dudu Akdemirbey oldu.

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 17 Mart 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Hilal Özdemir: 11 + 11
Aysun Kuşatan: 19 + 19
Ayten Hatamova Gürüf: 14 + 23
Dudu Akdemirbey: 19 + 9

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?