Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin ilgiyle izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Geride kalan iki günün ardından gözler bugünde. Gelinler ve kayınvalideler çeyrek altın mücadelesi verdikleri günde isimlerini ilk sıraya yazdırmak istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 17.02.2021, 10:59 Burak Zihni

Yayınlanan bölümleriyle tatlı bir rekabeti ekranlara taşıyan, dağıtığı altınlarla mücadeleyi zirveye çıkaran ve yemekleriyle de lezzet dolu anlara imza atan Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Birbirinden iddialı gelinlerin el marifetleri ve kayınvalidelerin puanlarıyla çeyrek altın için yarışılacak günde elde edilecek sıralamada merak konusu ve şimdiden araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 17 Şubat Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Esra'dan muhteşem geri dönüş!

Pazartesiden bu yana ekranlardaki yerini alan Gelinim Mutfakta'nın ilk gününde yeni yarışmacı Esra Birinci 10 puanla sonuncu oldu. Dünkü performansı yarışmadaki mücadeleye ortak olabilmek adına önemliydi. Trabzonlu gelin başarılı oldu ve 16 puanla çeyrek altını yakasına taktı. Aysun da aynı puanla birinci oldu. Zeynep 14 puanla üçüncü ve Ayten 13 puanla son sırada yer aldı.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 17 Şubat 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 16 + 14
Aysun Kuşatan: 16 + 17
Ayten Hatamova Gürüf: 14 + 13 
Esra Birinci: 10 + 17

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?