Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 puan durumu ne?

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Cuma günü Memduha'nın elendiği programda bugünden itibaren yeni gelin ve kayınvalide de mücadeleye ortak olacak. İlk günden kızışan rekabette alınacak puanlar da büyük önem taşıyor. Yarışmacılar haftaya iyi bir başlangıç yapmak amacında. Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 puan durumu ne? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor.

TV 18.01.2021, 13:00 18.01.2021, 12:57 Burak ZİHNİ

Kanal D ekranlarının fenomen yarışması Gelinim Mutfakta'nın bir haftası daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sevilerek izlenen ve her bölümüyle de seyircilerie kran karşısına kilitleyen programda lezzet savaşı bugünden itibaren yine kıran kırana yaşanacak. Seda Sayan'ın vereceği yemekleri en iyi şekilde yaparak jüri karşısına çıkacak olan gelinler en yüksek puanları alabilmek ve çeyrek altını kazanmak amacında. Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 puan durumu ne? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Sibel ve Saniye geliyor!

Cuma günü ekranlara gelen son bölümde hafta finali nefes kesti. Dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesinde gözler yarışmadan elenecek ve birinci olacak isimlerdeydi. En fazla puanı toplayan Zeynep Gökçe ve Yasemin Gökçe haftayı beş altın bilezikle kapattı. Memduha Keçeli ve Tuncay Yılmaz Keçeli en az puan alarak programdan elendi. Yerlerine Sibel ve kayınvalidesi Saniye geliyor. Kendileri hakkındaki haberleri web sitemizde okuyabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 18 Ocak 2021 Pazartesi Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Sibel:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});