Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 2 Eylül puanları ve puan durumu

Kanal D'nin en uzun soluklu yapımlarından biri olmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da heyecan sürüyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hem kendileri hem de kayınvalideleri ile verdikleri mücadelede en çok puanı alacak takımın kim olacağı yönündeki tahminlerin yanıtının verilmesi bekleniyor. Finale 1 gün kala herkesin hedefi çeyrek altını yakasına takmak. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 2 Eylül puanları ve puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 02.09.2021, 11:35 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 2 Eylül puanları ve puan durumu

Pazartesiden bu yana tüm hızıyla devam eden Gelinim Mutfakta'da puan savaşı izleyenleri ekran karşısına kilitliyor. Gelinler kendilerine verilen ve bugün hazırlayacakları güveçte mantarlı kabak oturtmayı jürinin önüne getirecek. Ardından kayınvalideler ve Demet Akalın tadım yaparak puanlarını verecek. Toplamda en yüksek puanı alan yarışmacı kimse o altının sahibi olacak. Eğer eşitlik varsa kura çekimi gerçekleştirilecek. Herkesin hedefi bugün çeyrek altını kazanarak yarına moralli, avantajlı ve önde girmek. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Eylül Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 2 Eylül puanları ve puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Afrodit Filiz kriz geçirdi!

Yepyeni bir haftaya yarın veda edecek olan Gelinim Mutfakta'da dün Yağnur rüzgarı esti. 2. sırada bulunan güzel yarışmacı kendisinden bir puan önde olan Yaren ile aynı sırayı paylaştığı Aslıhan'a fark atarak birinciliği kazandı. Ayrıca beş bileziğe de en yakın aday olmayı başardı.20 puan alan Yağnur'u 18 puanla Aslıhan, 13 puanla Yaren takip etti. Zeynep ise 8 puan alarak programda kalma şansını imkansız bir yüzdeye taşıdı. Yaren Yaren'den yağ almaya giderken çiçeği düşürdü. Filiz bunun üzerine sinir krizi geçirdi. Zor teselli edildi. Yağnur'un Aslıhan'a altın vermesi Yaren'i kızdırdı. Eleştiri oklarıı da ikiye çevirtti. Yaren; 'Ben sizin anlaşamayacağınız, ters düşeceğiniz günleri de göreceğim' dedi.
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 2 Eylül 2021 Perşembe Puan Durumu

Yeni bölümle birlikte mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138