Gelinim Mutfakta 2 Mart Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen ve lezzetiyle de her geçen gün daha da fazla kişi tarafından takip edilen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir bölüm daha başlıyor. Gelinler ve kayınvalideler arasındaki ikinci gün rekabetinde yine ocaklar açılacak ve ardından yapılacak olan kıyma dolgulu patates köftesi ile birlikte altınlar için amansız yarış ekranlara taşınacak. Birbirinden iddialı dört takımın adını birinci sıraya yazdırmak istediği maratonda sonuçlar da merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Mart Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 02.03.2021, 11:02 Burak ZİHNİ

Gelinim Mutfakta 2 Mart Salı günün birincisi açıklanmak üzere bekleniyor. Dün başlayan yeni haftayla birlikte programa dahil olan yeni yarışmacının gösterdiği performans herkesin dikkatini çekmişti. Bundan sonra nasıl bir gidişatın yaşanacağı da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Diğer yarışmacılar da kendilerini ilk sıraya yazdırmak amacında. Gelinim Mutfakta'da Seda Sayan bugün kaç puan verdi? sorusunun yanıtı öğrenilmek isteniyor. Kayınvalidelerin puanları üzerinden şekillenecek güne güzel sunucu nokta koyacak. Peki, Gelinim Mutfakta 2 Mart Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Saniye'den iyi başlangıç

Gelinim Mutfakta'da pazartesiden cumaya süren heyecana katılan yeni isim Saniye'ydi. Kayınvalidesi Nurşen Hanım ile birlikte kolları sıvayan genç gelinin performansıydı ve özellikle son haftalara göre yeni gelen gelin için önemli bir puan almayı da başardı. İlk sırada 21 puanla çeyrek altın kazanan Zeynep'ten sonra 17 puanla en yüksek ikinci isim oldu. Aysun 15 puanla üçüncü olurken Ayten ise 11 puan alarak son basamakta günü bitirdi.


Haftanın ilk yemeği patlıcan volovan!

Gelinim Mutfakta'nın pazartesi başlayan yeni haftasındaki ikinci yemeği kıyma dolgulu patates köftesi oldu. Sofraları süsleyen bu lzzet ile birlikte kendilerine verilen malzemelerle en yüksek puanı almak isteyen gelinlerin mücadelesi nefes kesecek.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 2 Mart 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 21
Aysun Kuşatan: 15
Ayten Hatamova Gürüf: 11
Saniye Kuşçu: 17

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?