Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2022 Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ve takımları ile rekabetin sonuna kadar yaşandığı programda bugün de çeyrek altın mücadelesi verilecek. Herkesin gözü yarınki finale en avantajlı konumda girmek. Peki, Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2022 Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 20.01.2022, 13:42 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2022 Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Sunuculuğunu Nursel Ergin'in üstlendiği Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Hamarat gelinler ve çetin kayınvalidelerin amansız rekabetine sahne olan programda bugün hazırlanacak pofuduk tavuk ile birincilik mücadelesine girilecek. Gelinler hazırladıkları yemekleri jüri önüne sunacak, Nursel Ergin ve kayınvalideler de puanlarını verecek. Gün sonunda ise oluşacak puan durumu hem de final öncesindeki sıralamayı ortaya çıkaracak. Takımların hedefi bugün çeyrek altını kazanarak avantajlı konuma gelip yarın beş bileziği koluna takmak. Peki, Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2022 Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

GELİNİM MUTFAKTA 20 OCAK 2022 PERŞEMBE PUAN DURUMU


Dün yayınlanan haftanın üçüncü bölümünde Miyase çeyrek altının sahibi olmayı başardı. 18 puanla günü tamamlayan güzel yarışmacıyı 16 puanlı Yeşim Çalışkan Öksüz takip etti. Damla da 14 puanla üçüncü sırada yer aldı. Damla Yağmur 12 puan alarak son basamağa demir attı. Toplamda ise 53 puanlı Miyase ilk sırada.

Damla Yağmur: 37
Yeşim Çalışkan Öksüz: 40
Miyase Türkel: 53
Damla Saçıkara: 46


 

20 OCAK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?