Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe puan durumu ne?

Kanal D'nin sevilerek izlenen lezzet yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Final öncesindeki son bölümde izleyenleri eğlendirecek ve her anıyla sofralara bereket getirecek olan program için izleyiciler de sabırsız. Bir an önce yeni bölümün gelmesini bekliyorlar. Peki, Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2021 puan durumu ne? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 21.01.2021, 08:57 21.01.2021, 09:10 Burak ZİHNİ

Bugün yayınlanacak olan 629. bölümü ile izleyicileri yine ekran karşısına kilitleyecek olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Final öncesindeki son bölümde yaşanacak lezzet yarışında en yüksek puanı almayı hedefleyen gelinler ıspanaklı kol böreği ile hünerlerini sergilemek amacında. Seyirciler de yeni bölümde yaşanacak rekabete tanıklık etmek ve çeyrek altın kazanacak ismi görebilmek adına ekran başına geçecek. Sizler de bu kıyasıya mücadeleyi sakın kaçırmayın. Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2021 puan durumu ne? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Sibel yine sonuncu!

Pazartesi günü ekranlardaki yerini alan Gelinim Mutfakta'da üç bölüm yarışan yarışmacılar arasında bu hafta maratona katılan isim Sibel Çağlar bu kez çeyrek altının sahibi oldu. Ayrıca elenme potasından da kurtuldu denilebilir. En yakın rakibi ile arasında sadece bir puan var ve zirve de çok uzakta değil. Yarışmanın en keyifli anı da burada. Puanların yakın olması rekabeti ve heyecanı da artırıyor. Gizem 16 puanla ikinci, Aysun 15 puanla üçüncü oldu. Zeynep 13 puan alıp dördüncü gününe sonuncu olarak başladı.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 21 Ocak 2021 Perşembe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 20 + 20 + 13
Aysun Kuşatan: 20 + 16 + 15 
Gizem Sancaktar: 17 + 14 + 16
Sibel Çağlar: 12 + 13 + 21

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?