Gelinim Mutfakta 22 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma puan durumu ne?

Kanal D'nin hafta içi günlerinde en çok izlenen yarışması olan ve renkli yarışmacıların birbirinden lezzetli yemekler karşısında mücadele verdikleri Gelinim Mutfakta'da hafta sona eriyor. Pazartesiden bu yana süren altın rekabetinde puanlar birbirlerine çok yakın ve herkesin hedefi beş bileziği alarak yoluna devam etmek. Peki, Gelinim Mutfakta 22 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma puan durumu ne? Detaylar haberimizde...

TV 22.01.2021, 09:15 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin rekabeti en yüksek yarışmalarından biri olarak gelin ve kayınvalidelerin mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta'da yeni hafta da tamamlanıyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar arasından bugün bir kişi çeyrek altını kazanacak. Ardından da haftanın birincisi açıklanacak. O yarışmacı da beş bileziğin sahibi olarak büyük bir sevinç yaşayacak. Beş gün boyunca verilen yemek savaşının ardından gözler bugünkü sıralamada. Gelinim Mutfakta 22 Ocak 2021 gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma puan durumu ne? Detaylar haberimizde yer alıyor. Sizler de yarışma hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Gizem son sıraya geriledi!

Pazartesi günü ekranlardaki yerini alan Gelinim Mutfakta'da üç bölüm yarışan yarışmacılar arasında bu hafta maratona katılan isim Sibel Çağlar çarşamba günü çeyrek altının sahibi olmuştu. Dün de iyi performansını sürdürdü. 16 puan alan güzel yarışmacı, 20 puan toplayan Zeynep'in ardından ikinci sırada yer aldı. Üçüncü 12 puanla Aysun olurken Gizem 9 puanla adeta kendisini ateşe atıp son sıraya geriledi. En yakın rakibi Sibel ile arasında 6 puan fark var ve bir gün için çok önemli bir fark denilebilir.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 22 Ocak 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 73 
Aysun Kuşatan: 63 
Gizem Sancaktar: 56
Sibel Çağlar: 62

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?