Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı dört takımın rekabetinde sıra ikinci güne geldi. Gelinlerin portakallı tavuk pirzola hazırladığı, kayınvalidelerin ve Ezgi Sertel'in puanlamalarıyla gün sonu merak ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı puanları haberimizde yer alıyor.

TV 23.11.2021, 13:55 24.11.2021, 13:56 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Kanal D ekranlarının sevilerek seyredilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha televizyondaki yerini alıyor. Dört takımın amansız rekabetine sahne olan ve beş bölüm boyunca altın mücadelesinin verildiği programın yeni gününde yaşanacak rekabet de izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Eğlence kadar gerginlik ve hüznü de barındıran ancak lezzet savaşının hiç bitmediği yarışmada bugünün sonuçları da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor.

GELİNİM MUTFAKTA 23 KASIM SALI PUAN DURUMU

Aslıhan: 

Yaren: 

Yeşim: 

Miyasae:


23 KASIM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta'nın 22 Kasım 2021'de yayınlanan 806. Bölümde Yeşim Öksüz-Beyhan Öksüz, Yaren Maden-Filiz Kaya, Aslıhan Yiğit-Nuray Yiğit ve Miyase Türkel-Sevilay Başar çiftleri "İçli Dışı Köfte" için yarıştılar! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de! Kanal D'nin eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta Ezgi Sertel'in sunumuyla ekrana geliyor!  Yeni sürprizleriyle, eğlenceli bölümleriyle, duygu dolu dakikalarıyla ve gerilim dolu Gelinim Mutfakta hafta içi her gün sizlerle...

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?