Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlardaki yerini almaya devam eden Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümü başlıyor. Haftanın üçüncü gününde birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin amansız rekabetine sahne olacak yarışmada alınacak puanlar ve oluşacak sıralama merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 24.02.2021, 11:30 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen ve her bölümüyle de hem lezzet hem de eğlence sunan yarışmalarından Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Pazartesi ve salı günü kıran kırana geçen bölümlerin ardından bugün de yine gelinler kozlarını paylaşarak en yüksek puanı almaya çalışacak. Mücadele izleyiciler tarafından ilgiyle izlenecek. Esra, Aysun, Ayten ve Zeynep'in korakor rekabeti yine ekranlara taşınacak. Gözler alınacak puanlar ve sıralamada. Puanlar birbirlerine çok yakın. Altın alınmasa bile en yüksek noktada günü tamamlamak isteyen dört gelin elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Şubat Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Esra birinci oldu!

Geçen hafta en az puanı alarak elenmesi beklenen ancak Seda Sayan'ın açıklamasıyal programda kalan Esra dünü lider tamamladı. İlk gün sonuncu olmasının ardından bu hafta ilk altınına kavuşan Trabzonlu gelin sevince boğuldu. 20 puan alan Esra'yı 18 puanla Ayten takip etti. Zeynep 15 puanla üçüncü olurken Aysun ile son sırada kendini buldu. Sebebi ise sadece 8 puan toplayabilmesi. Esra için de şunu söylemekte fayda var. Hala toplamda sonuncu. Yarışmada kalmak istiyorsa vites arttırması gerekiyor.


 

Günün yemeği belirlendi

Gelinim Mutfakta'nın pazartesi başlayan yeni haftasındaki üçüncü yemeği perde pilavı olarak açıklandı. Siirt'in misafir yemeği olan bu lezzet ile birlikte kendilerine verilen malzemelerle en yüksek puanı almak isteyen gelinlerin mücadelesi nefes kesecek.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 24 Şubat 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 14 + 15
Aysun Kuşatan:  23 + 8
Ayten Hatamova Gürüf: 16 + 18
Esra Birinci: 6 + 20

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?