Gelinim Mutfakta 25 Şubat Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin lezzet dolu ve bir o kadar da eğlenceli yarışması Gelinim Mutfakta'da adım adım hafta finaline doğru gidiliyor. Birbirinden iddialı dört gelin ve kayınvalidenin perşembe günü kozlarını paylaşacağı program yine ilgiyle izlenerek takip edilecek. Peki, Gelinim Mutfakta 25 Şubat Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 25.02.2021, 11:19 Burak ZİHNİ

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? 25 Şubat Perşembe puan durumu merak edilerek araştırılıyor ve öğrenilmek isteniyor. Hem günün kazananının belirleneceği hem de final bölümü öncesinde beş bileziğe kimin yakın olduğunun öğrenileceği bölüm yine ilgiyle izlenecek. Her anı lezzet dolu ve bir o kadar da eğlenceli yarışmada yine izleyiciler yaşanacaklara tanıklık etmek istiyor. Günün yemeğinin de haberimizde yer aldığı gün hakkında tüm detaylar merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 25 Şubat Perşembe kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Esra zirveye oturdu!

Geçen hafta elenmenin eşiğine geldikten sonra bu haftaya da çok kötü başlayan Esra iki gündür birinciliği elde ediyor. Trabzonlu gelin dün de 18 puan alarak çeyrek altını yakasına taktı ve toplam puanlarda da rakibelerini geride bıraktı. Kendisiyle birikte ilk sırada olan Ayten'in ardından 43 puanla Zeynep geliyor. Aysun ise son iki bölüme son sırada giriyor. Ancak puanlar birbirlerine çok yakın ve her an her şey olabilir.


 

Günün yemeği belirlendi

Gelinim Mutfakta'nın pazartesi başlayan yeni haftasındaki üçüncü yemeği perde pilavı olarak açıklandı. Siirt'in misafir yemeği olan bu lezzet ile birlikte kendilerine verilen malzemelerle en yüksek puanı almak isteyen gelinlerin mücadelesi nefes kesecek.


 

Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2021 Perşembe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 14 + 15 + 14
Aysun Kuşatan:  23 + 8 + 9
Ayten Hatamova Gürüf: 16 + 18 + 10
Esra Birinci: 6 + 20 + 18

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?