Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba kim birinci oldu? Puan durumu ve çeyrek altını kazanan gelin

Kanal D ekranlarının en çok sevilen yemek yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir gün daha başlıyor. Kayınvalidelerin ve gelinlerin kıyasıya rekabetinde hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Her anı lezzet ve psikolojik savaşa sahne olan yarışmada yine izleyiciler ekran karşısına kilitlenecek. Gözler ise puanlarda. Peki, Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba kim birinci oldu? Puan durumu ve çeyrek altını kazanan gelin haberimizde yer alıyor.

TV 27.01.2021, 10:41 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla yeni başladığı yayın döneminde de adından söz ettirmeyi başaran Gelinim Mutfakta'da kıyasıya yarış sürüyor. Birbirinden iddialı gelinlerin ve kayınvalidelerin altın mücadelesinde bugün hafta ortası geldi ve makas giderek daralıyor. Telafi şansının günden güne kaybolduğu yarışmanın üçüncü gününde alınacak her puan büyük önem taşıyor. İzleyiciler de bu çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli yayını kaçırmak istemiyor. Gözler puanlarda. Peki, Gelinim Mutfakta 27 Ocak Çarşamba kim birinci oldu? Puan durumu ve çeyrek altını kazanan gelin haberimizde yer alıyor.

Dünün galibi Zeynep

Gelinim Mutfakta'nın dün yayınlanan son bölümünde gelinler hingel hazırlayarak birincilik mücadelesi verdi. Gelinlerin ardından kayınvalideler ve Seda Sayan günün kaderini belirledi. Zeynep neredeyse kururuz bir yemek yaparak 24 pun aldı ve çeyrek altını yakasına taktı. Kendisini 21 puanla Aysun takip etti. Yeni yarışmacı Esin 11 puan alarak üçüncü basamağa yerleşti. Sibel ise büyük bir hayal kırıklığı yaşatıp sadece 7 puan alabildi.,

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 27 Ocak 2021 Çarşamba Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 14 + 24
Aysun Kuşatan: 13  + 21
Esin Alamehmet: 13 + 11
Sibel Çağlar: 16 + 7

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?