Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma puan durumu| Kim birinci oldu ve beş bilezik kazandı? Kim elendi?

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışmalarından biri olmaya devam eden Gelinim Mutfakta'da yeni hafta sona eriyor. Pazartesiden bu yana süren haftada artık son kez mutfağa girecek gelinlerin hazırlayacakları tatlılara puan verilecek. Kayınvalideler ve Seda Sayan son sözü söyleyecek. Ardından kazananlar ve kaybedenler açıklanacak. Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve beş bilezik kazandı? Kim elendi? Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 28.05.2021, 11:30 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma puan durumu| Kim birinci oldu ve beş bilezik kazandı? Kim elendi?

Kanal D'nin en uzun soluklu yarışmalardan biri olarak izleyicilerin karşısına çıkan Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümü başlıyor. Haftanın ilk gününden itibaren 143. haftasının ekranlara geldiği programda bugün yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Bilindiği üzere gelinler kendilerine verilen sürede yemeklerini yapıyor ve ardından kayınvalideler ise puanlarını veriyor. Son sözü ise Seda Sayan söylüyor. Herkesin gözü gün sonunda. Seda Sayan da açıklayacağı sıralama ile kimilerini sevindirecek bazılarıın ise üzecek. Peki, Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve beş bilezik kazandı? Kim elendi? Gelinim Mutfakta 28 Mayıs Cuma puan durumu haberimizde yer alıyor. haberimizde yer alıyor.


 

Neslihan elendi gibi!

Pazartesiden bu yana devam eden zorlu yarışta dün kıyasıya bir rekabet daha yaşandı. Neslihan çarşamba gününün ardından dün de çok kötü bir performans göstererek eleneceğini ilan etti. 41 puanı bulunan güzel yarışmacının en yakın rakibi 19 puan önünde. 25 üzerinden değerlendirmede her şey mümkün ancak Neslihan'ın elenmesi artık kesin gibi görünüyor. Yine de alınacak bi çekilme kararı ya da yaşanabilecek diskalifiye her şeyi değiştirebilir. Yağnur'un 72 puanla ilk sırada olduğu rekabette Esra 64 puanla kendsini takip ediyor.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 28 Mayıs 2021 Cuma Puan Durumu | Kim birinci oldu? Kim elendi?

Salıden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Seda   : 41 + 19 = 60
Esra     : 45 + 19 = 64
Yağnur : 55 + 16 = 72
Neslihan : 35 + 8 (-2)= 41

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?