Gelinim Mutfakta 28 Ocak Perşembe kim birinci oldu? Çeyrek altını alan gelin ve güncel puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da adım adım bir hafta daha sona eriyor. Haftanın dördüncü gününde kendilerine verilen kapya biber çanağında tavuk ile mücadele edecek olan dört geline puan verecek kayınvalidelerin ardından Seda Sayan son sözü söyleyecek. İzleyiciler de bu anlara tanıklık etmek üzere programı izlemek istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Perşembe kim birinci oldu? Çeyrek altını alan gelin ve güncel puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 28.01.2021, 10:46 29.01.2021, 10:37 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlardaki yerini almaya devam eden Gelinim Mutfakta'nın dördüncü günü de izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı gelinler arasında yaşanacak olan puan savaşına kayınvalideler de eşlik edecek ve günün sonunda bir takım çeyrek altını alarak final bölümüne adım atacak. Herkesin hedefi cuma günü beş bileziği koluna takmak ve altın sayısını yükseltmek. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Ocak Perşembe kim birinci oldu? Çeyrek altını alan gelin ve güncel puan durumu haberimizde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta formatı

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 

Dünün galibi Zeynep

Gelinim Mutfakta'nın dün yayınlanan son bölümünde gelinler baklalı yaprak dolma hazırlayarak birincilik mücadelesi verdi. Gelinlerin ardından kayınvalideler ve Seda Sayan günün kaderini belirledi. Zeynep neredeyse kururuz yemek yaptığı günün ardından dünü de birincilikle tamamladı ve 21 puanla çeyrek altının sahibi oldu. Aysun 18 puanla ikinci basamakta yer aldı. Esin 13 puanla üçüncü oldu. Sibel de 12 puanla son sırada kendine yer buldu.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 28 Ocak 2021 Perşembe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 14 + 24 + 21
Aysun Kuşatan: 13  + 21 + 52
Esin Alamehmet: 13 + 11 + 13
Sibel Çağlar: 16 + 7 + 12

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?