Gelinim Mutfakta 3 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı renkli ve bir o kadar da yetenekli dört gelin kendilerine verilen yemekle birlikte çeyrek altın mücadelesinin içine girecek ve zor anlar yaşayacak. Sakin kalan ve işini en iyi yapan ise çeyrek altını yakasına takıp finale doğru avantajlı bir adım atmış olacak. Peki, Gelinim Mutfakta 3 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu

TV 03.03.2021, 11:07 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en lezzetli ve eğlenceli yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Gelinim Mutfakta'da hafta ortası başlıyor. Gelinler ve kayınvalidelerin kıyasıya mücadelesine sahne olan programda yine gözler gün sonuna çevrildi ve her şey araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Bugün ayrıca iki yemek birden yapılacak. Birbirlerini tamamlayıcı iki lezzet için gelinler mutfağa girecek. Seda Sayan'ın renkli sunumu ve altına kavuşmak isteyen gelinlerin eğlenceli ve bir o kadar da gergin geçmeye aday rekabeti ile dopdolu çarşamba günü sizleri bekliyor. Peki, Gelinim Mutfakta 3 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Aysun zirveye oturdu

Gelinim Mutfakta'da pazartesi günü başlayan maratonun ilk gün kazananı Zeynep olmuştu. 21 puanı bulunan güzel yarışmacı bu kez 10 puanla son sırada yer aldı. Üçüncü basamakta 13 puanla Saniye vardı. Ayten 11 puanın ardından dün seviyeyi 17'e çıkardı. Gün birincisi ve çeyrek altının sahibi 22 puanla Aysun oldu. Güzel yarışmacı toplam puanını da 37 yaparak zirveye yerleşti. Bugünkü bölümde de kendisi ve Nurten Hanım üzerinden oluşabilecek ittifaklara en güzel cevabı verecek.


 

Günün yemekleri belli oldu

Gelinim Mutfakta'nın pazartesi başlayan yeni haftasındaki üçüncü günde iki yemek birden yapılacak. Lezzetleri ile damakta tat bırakan ve sofralarda kendilerine yer bulan sac kavurma ile mantarlı pilav günü tercihleri oldu. Gelinler en iyi şekilde ocaklarının başında marifetlerini sergilemek ve çeyrek altını almak adına mücadele ortaya koyacak.


 


Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 2 Mart 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 21
Aysun Kuşatan: 15
Ayten Hatamova Gürüf: 11
Saniye Kuşçu: 17

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?