Gelinim Mutfakta 7 Aralık Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olmaya devam eden Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Birbirinden iddialı gelinlerin ve kayınvalidelerin mücadelesine sahne olduğu programın yeni bölümünde de puan savaşı devam edecek. Herkesin amacı çeyrek altınla eve dönmek ve finale doğru avantajı ele geçirmek.

TV 07.12.2021, 14:16 08.12.2021, 13:34 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 7 Aralık Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları

Kanal D ekranlarının sevilerek seyredilen yarışması Gelinim Murfakta'da haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı 4 yarışmacının performanslarıyla adından söz ettirip birincilği kazanmak istediği günde alınacak puanlar da cuma günkü sıralamayı da yakından etkileyecek. Her anında rekabet yaşanan ve lezzet savaşına sahne olan programda gelinler bugün yeni gelin mantısı hazırladı. Yılmaz Morgül ile kayınvalideler de oyladı. Gün sonundaki puanlar ve sıralama da merak konusu. Peki, Gelinim Mutfakta 30 Kasım Salı kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta puanları haberimizde yer alıyor.


 

GELİNİM MUTFAKTA 7 ARALIK SALI PUAN DURUMU

Aslıhan: 13
Yeşim: 20

Miyase: 17
Pınar: 8


7 ARALIK GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Kazanan açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


GELİNİM MUTFAKTA'DA DÜNÜN BİRİNCİSİ

Gelinim Mutfakta 811. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Yeşim aldı! Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de!

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?