Gelinim Mutfakta 7 Eylül 2021 Salı puanları | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı

Hamarat gelinlerin ve iddialı kayınvalidelerin Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 7 Eylül 2021 Salı puanları haberimizde yer alıyor.

TV 07.09.2021, 11:50 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta 7 Eylül 2021 Salı puanları | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı

Demet Akalın'ın sunumuyla ekranlara gelen ve her bölümüyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Gelinim Mutfakta'da heyecan sürüyor. Dün başlayan rekabetin ardından ilk gün puanları alındı ve sıra bugüne geldi. İzleyicilerin televizyon karşısına kilitleneceği günde birbirinden yetenekli gelinler ve onların takım arkadaşları kayınvalideleri ile kıran kırana mücadelede yine herkes gün sonunda olacakları merak ediyor. Gelinler yemekleri, kayınvalideler puanları ile günün tablosunu çıkaracak. Demet Akalın ise güne son noktayı koyup çeyrek altının sahibini açıklayacak. Peki, Gelinim Mutfakta 7 Eylül 2021 Salı puanları | Gelinim Mutfakta'da kim birinci oldu ve çeyrek altın kazandı? Detaylar haberimizde bulunmaktadır.


Gelinim Mutfakta!da kim birinci oldu? 7 Eylül Salı puanları

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? sorusunun yanıtı sabırsızlıkla bekleniyor. 7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile birlikte oluşan puan durumu ve sıralama merak konusu. Ayrıca Demet Akalın kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Bilindiği üzere Aslıhan geçen hafta gösterdiği atakla beş bileziği kazanmıştı ancak dün Yağnur çeyrek altını takarak ilk galibiyetini almıştı. Bugün sebze kulesi hazırlayarak birincilik mücadelesi verecek olan Gelinim Mutfakta yarışmacıları arasından dün Yağnur 21 puan alarak çeyrek altını kazanmıştı. İlk gününde rakiplerinin karşısına çıkan Büişra, Yaren ile 14 puanla günü tamamlamıştı. Geçen haftanın birincisi Aslıhan ise 9 puanla sonuncu oldu. Bugünün puanları da haberimizde yer alacak.


 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?

Stüdyodan Ambulansla çıktı!

Nilgün Hanım, kaynanalar odasında yavaş yavaş kendinden geçmeye başlıyor. Bunu fark edenler telaşla başına geliyor. Ciddi bir durum olduğu anlaşılınca da Nilgün Hanım apar topar hastaneye kaldırılıyor. Başta gelini Yağnur olmak üzere bu anları korku dolu gözlerle izliyorlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138