Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe Puanları | Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe Puanları günün en çok araştırılan konularının başında geliyor. Birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerin mücadelesinde her şey çeyrek altını kazanmak için her şey yapılacak. Gözler ise gün sonunda. Yani oluşacak sıralamada. Peki, Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2021 Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 07.01.2021, 11:08 Burak ZİHNİ

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? Kanal D'nin hafta içi günlerindeki fenomen yarışması Gelinim Mutfakta'da haftanın dördüncü bölümü ekranlara geliyor. Dört gelin ve kayınvalidenin renkli domates soslu gnocchi ile verecekleri çeyrek altın mücadelesi final öncesinde nefes kesecek. Yarışmacılar bileziğe giden yolda hata yaparak geriye düşmek istemiyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2021 Perşembe puan durumu haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta'nın konusu ve formatı

Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da gelinler ve zaman zaman kayınvalideler ellerinin hünerlerini tüm Türkiye'ye sunuyor. Kendilerine verilen malzeme listesiyle istenen yemekleri hazırlayan yarışmacılar daha sonra puanlarını alıyor. Gün sonlarında en yüksek puanı toplayan yarışmacıya çeyrek altın, hafta finallerindeki birinciye ise beş bilezik veriliyor. Onur Büyüktopçu'nun ayrılığı sonrasında yerine gelen Seda Sayan ile daha da renkli bir hale bürünen yarışma her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izleniyor.


Gelinim Mutfakta'da dün neler oldu?

Seda Sayan'ın sunumuyla yayınlanan Gelinim Mutfakta'nın üçüncü gününde takımlar kabak çiçeği dolması hazırladı. Ardından da puanlar verildi. Çeyrek altını kazanan ise Gizem ve Semra oldu. 19 puan toplayan gelin ve kaynanayı 18 puanla Zeynep Gökçe Kalyoncu ve Yasemin Gökçe takip etti. Aysun ve Nurten Kuşatan 11 puan aldı. Sonuncu sırada 10 puanla Özlem Demir ve kayınvalidesi Elmas Hanım günü tamamladı.

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2021 Perşembe Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe:
Aysun Kuşatan:
Gizem Sancaktar:
Özlem Demir:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?