Gelinim Mutfakta 9 Şubat Salı puanları | Kim birinci oldu ve çeyrek altını kazandı

Kanal D'nin sevilerek izlenen bölümleriyle ekranlara damga vuran Gelinim Mutfakta'da yeni bir gün daha başlıyor. Pazartesiden itibaren izleyicilerin karşısına çıkan programda yarışmacılar ikinci günde de çeyrek altın mücadelesi verecek. Yemek ise ağzı açık. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Şubat 2021 Salı kim birinci oldu? Günün birincisi kim, çeyrek altın ve beş bileziği kim kazandı? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 09.02.2021, 11:28 Burak ZİHNİ

Seda Sayan'ın sunumuyla Kanal D ekranlarındaki yolculuğuna devam eden Gelinim Mutfakta'nın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesinde yine kıyasıya bir yarış izleyenleri bekliyor. Altın için kolları sıvayacak olan gelinlerin bugün hazırlayacağı yemek de belirlendi. Şanlıurfa yemeği olarak sofralarda kendisine yer bulan ağzı açık ile çeyrek altın kazanılmaya çalışılacak. Ardından da puanlar verilecek. Peki, Gelinim Mutfakta 9 Şubat 2021 Salı kim birinci oldu? Günün birincisi kim, çeyrek altın ve beş bileziği kim kazandı? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Dün neler yaşandı?

Pazartesi günü yeni haftanın ilk bölümü ile yayınlanan Gelinim Mutfakta'da mercan kebabı yapıldı. Gelinler işe koyulduktan sonra son dokunuşları yaptıkları yemeklerle birlikte kayınvalideler ve Seda Sayan'ın karşısına çıktı. Günün çeyrek altın kazann ismi 21 puanla Aysun olurken 17 puan alan Zeynep ise ikinci sırada yer aldı. Ayten 14 puanla günü üçüncü tamamladı. Çiçeği burnunda yarışmacı Damla da 10 puan alıp son sırada haftaya başladı.
 


Gelinim Mutfakta'da neler oluyor?

Fatih Ürek ile milyonlarca izlenme elde eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezon sunucusu Onur Büyüktopçu oldu ancak onun da macerası kısa sürdü. Reytinglerin beklentilerin aşağıda kalması sonrasında Seda Sayan yeniden yapımı canlandırmak için izleyicilerin karşısına çıkıyor. Programda her gün dört gelin kendilerine verilen sürede malzemeleriyle birlikte yemeklerini yapıyor. Sonrasında ise kayınvalideler ve Seda Sayan puanlarını veriyor. Gün birincisi çeyrek altın, hafta şampiyonu ise beş bilezik kazanıyor. 
 

Gelinim Mutfakta Özlem Demir fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Özlem Demir kimdir

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim mutfakta hülya

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan fotoğrafları

Gelinim Mutfakta İlayda Doğan kimdir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

Gelinim Mutfakta Gamze Karademir

gelinim mutfakta elif aytaç


gelinim mutfakta elif aytaç kimdir

Gelinim Mutfakta Didem Doğan fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Didem Doğan kimdir?

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar fotoğrafları

Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar kimdir?


gelinim mutfakta ezgi eser

gelinim mutfakta ezgi eser

Gelinim Mutfakta Serpil Sarper fotoğrafları


Gelinim Mutfakta Serpil Sarper kimdir?


 

Gelinim Mutfakta 9 Şubat 2021 Salı Puan Durumu | Kim birinci oldu?

Pazartesiden itibaren mutfağa giren yarışmacıların alacakları her puan büyük önem taşıyor. Bu sebeple de en yüksek sıralamayı elde edip haftayı ödülle tamamlamak istiyorlar. Yarışmacıların topladığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Zeynep Kalyon Gökçe: 
Aysun Kuşatan: 
Ayten Hatamova Gürüf:
Damla Dalgakıran:

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?