Gelinim Mutfakta Ayşe Aytaç kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Kanal D'nin sevilerek izlenen yarışması Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı gelin ve kaynanaların mücadelesine sahne olan programda gözler bugün yeni katılacak ekiplere çevrildi. Ayşe Aytaç gelini Elif ile birlikte birincilik için yarışmadaki yerini alacak. Peki, Gelinim Mutfakta Ayşe Aytaç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

TV 16.11.2020, 10:40 16.11.2020, 10:48 Burak ZİHNİ

Bu sezon da izleyicilerin karşısına çıktığı bölümlerle adından söz ettiren Gelinim Mutfakta'da yeni bir haftanın startı veriliyor. Gelinlerin mutfaktaki mücadelesine kayınvalideler de kendilerine ayrılan odada ve gün sonundaki puanlamalarla eşlik edecek. Cuma günkü finalde adlarını gelinleriyle birlikte ilk sıraya oturmak isteyen kayınvalidelerden biri de Ayşe Aytaç oldu. Gelini Elif ile birincilik adına yarışacak deneyimli kaynana hakkındaki bilgiler de araştırılıyor. Peki, Gelinim Mutfakta kayınvalide Ayşe Aytaç kimdir? Memleketi ve yaşı haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Ayşe Aytaç kimdir?

Bugünden itibaren birincilik mücadelesinin içine girecek ve çeyrek altın ile hafta sonundaki bilezikler için geliniyle birlikte rakibelerini geçmek isteyen Ayşe Aytaç aslen Bartınlı. 50 yaşında. Ev hanımı. Üç cocuk sahibi. 2 gelini var. Gelininin mutfaktaki hünerlerine puanlarıyla eşlik etmek ve altınları evine götürmek istiyor.

Gelinim Mutfakta Ayşe Aytaç

 

Gelinim Mutfakta Ayşe Aytaç

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?