Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu? 14 Ekim Perşembe

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni gün başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilemeyi sürdürdüğü zorlu maratonda bugün Demet Akalın'ın olmadığı görüldü. Peki, Demet Akalın neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu? Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe gününe dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 14.10.2021, 13:23 14.10.2021, 13:27 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu? 14 Ekim Perşembe

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni gün başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergilemeyi sürdürdüğü zorlu maratonda bugün Demet Akalın'ın olmadığı görüldü. Peki, Demet Akalın neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu? Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe gününe dair tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Sizler de yarışma ve izlenebilirliği konusunda yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Demet Akalın neden yok?

Demet Akalın geçen hafta şunları söylemiştii: "O hiçbir şey bilmeden benim adıma neden konuşuyor?" diyerek Ürek'e tepki gösterdi. Yarışmadan ayrıldığını doğrulayan şarkıcı, "Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben'i alın Songül Karlı'yı alın dedim. Fatih bile geri alabilir. En çok o yakışıyor zaten. Ben kimseyi işinden etmedim. Kim çalışmak istiyorsa buyursun çalışsın dedim. Biz haftanın 2 gününe anlaştık, haftanın üç gününe çıkarıldı. Kaç yaşında geldik, hala böyle çirkin çirkin şeyler konuşacak mıyız? Bana kimse disiplinsiz diyemez. Ben kendim söyledim Gülben'i alın diye. Bana Gülben yazdı 3 gün önce, 'Emin misin?' diye. Fatih çok iyi biliyor, orasını burasını kaşımasın."
 

demet akalın gelinim mutfakta'da neden yok

Yorumlar (2)
seda 2 hafta önce
demet nıye yoksun
Derya 2 hafta önce
Onur gelsin lütfen
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138