Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Yerine kim geldi? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim

Kanal D'nin en çok sevilen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta'da hafta finali başlıyor. Demet Akalın'ın yer almamasından dolayı izleyenler üzülmüştü. Bugün final sebebiyle yarışmada olması bekleniyordu ancak kendisi fragmanda yer almadı. Bu sebeple de araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 15.10.2021, 13:03 15.10.2021, 13:20 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Demet Akalın neden yok? Yerine kim geldi? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim

Fatih Ürek ile başladığı yayın hayatında milyonları ekran başına kilitleyen ve ardından da Onur Büyüktopçu, Seda Sayan ile yoluna devam eden Gelinim Mutfakta'nın bu sezonki sunucusu Demet Akalın olmuştu. Güzel sunucu birkaç gün önce Fatih Ürek'in iddialarının ardından yayına bağlanarak ayrıldığını doğrulamıştı. Bunun üzerine de araştırmalar başlamıştı. Yerine kimin geleceği merak konusuydu. Özellikle Songül Karlı'nın ismi çok konuşulmuştu. Bugün ise Kanal D'de yayınlanan fragmanda açıklama sayılabilecek bir ifade kullanıldı.

 


Demet Akalın neden yok?

Demet Akalın geçen hafta şunları söylemiştii: "O hiçbir şey bilmeden benim adıma neden konuşuyor?" diyerek Ürek'e tepki gösterdi. Yarışmadan ayrıldığını doğrulayan şarkıcı, "Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben'i alın Songül Karlı'yı alın dedim. Fatih bile geri alabilir. En çok o yakışıyor zaten. Ben kimseyi işinden etmedim. Kim çalışmak istiyorsa buyursun çalışsın dedim. Biz haftanın 2 gününe anlaştık, haftanın üç gününe çıkarıldı. Kaç yaşında geldik, hala böyle çirkin çirkin şeyler konuşacak mıyız? Bana kimse disiplinsiz diyemez. Ben kendim söyledim Gülben'i alın diye. Bana Gülben yazdı 3 gün önce, 'Emin misin?' diye. Fatih çok iyi biliyor, orasını burasını kaşımasın."

Demet Akalın


 

Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim?

Başarılı şarkıcının ardından yerine kimin geleceği de merak konusuydu ve Songül Karlı'nın yer alması bekleniyordu. Bugün yayınlanan yeni bölüm fragmanında yeni bir döneme başlanacağı ve yıldız yağmuru yaşanacağı açıklandı. Ayrıca her hafta mutfağın bir ünlüye ait olacağı dile getirildi.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?