Gelinim Mutfakta Havvanur kimdir? Havvanur Karabuğday Instagram hesabı ve yaşı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta'da yeni haftaya merhaba deniyor. Birbirinden hamarat gelinlerin yarıştığı programda son olarak Damla Saçıkara elenmiş ve programa veda etmişti. Bugün ise yerine yeni bir gelin gelecek ve altın rekabetine ortak olacak. Bu haftanın yarışmacısı Havvanur Karabuğday oldu. Kendisi hakkında binlerce araştırma gerçekleştiriliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Havvanur kimdir? Havvanur Karabuğday kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 01.11.2021, 06:49 01.11.2021, 07:05 Burak ZİHNİ
Gelinim Mutfakta Havvanur kimdir? Havvanur Karabuğday Instagram hesabı ve yaşı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkacak olan Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Dört gelin ve kayınvalidenin mücadelesine sahne olan programda cuma günü sona eren haftada Damla Saçıkara rakiplerinden daha az puan toplayarak hayallerine veda etmiş ve altın bilezikleri koluna takamadan yarışmadan ayrılmıştı. Bugün ise kendisinden boşalan tezgahın başına geçecek isim gelecek. Cuma günü yayınlanan fragmanda Havvanur Karabuğday'ın yarıştığı görüldü. Genç gelin ve kayınvalidesi altın mücadelesi için kolları sıvayacak. Peki, Gelinim Mutfakta Havvanur kimdir? Havvanur Karabuğday kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Gelinim Mutfakta Havvanur kimdir?

Bugünden itibaren çeyrek altın ve beş bilezik için yarışacak olan Havvanur Karabuğday belirlenen yemekleri en iyi şekilde hazırlayarak yüksek puanları elde etmek istiyuor. Kendisi 22 yaşında. Aslen Antalya Alanyalı. Ev hanımı. 3.5 yıllık evli ve 1 çocuk annesi. Eşi Serkan Karabuğday Diyarbakırlı. Havvanur geldiği andan itibaren iddiasını ortaya koyarak rakiplerine gözdağı vermeyi de ihmal etmedi. Kendisinin Instagram hesabı @havvanur.serkan'dır.


Gelinim Mutfakta Havvanur KarabuğdayGelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?